Pécsi Tudományegyetem

PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája

 

Tanári elérhetőségek, egyéni fogadóórák

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Név Email Egyéni fogadóóra
2016/2017
I. félév
dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna alkonyine.zsuzsanna@deak.pte.hu Péntek 2. óra
Bárkányi Tamás barkanyi@gmail.com Kedd 4. óra
Bécsi Zsófia becsizsofi@gmail.com  -
dr. Béli Gáborné beli.gaborne@gmail.com Hétfő 5. óra
Berényi Éva berenyi.eva2@gmail.com  Péntek 1. óra
Bognár Vasas Dóra vasasd@yahoo.com Kedd 5. óra
Böhmné Nagy Hajnalka naha2002@freemail.hu Hétfő 3. óra
Brózik Ágnes brozikagnes@gmail.com Hétfő 4. óra
Csanádi Beáta csbeata5@gmail.com  Hétfő 3. óra
Eklics Judit judicsi@freemail.hu Kedd 6. óra
dr. Faluhelyiné Bódis Henriett bodishenriett@gmail.com Kedd 2. óra
Fodor Bálint fodorbalintangol@gmail.com Péntek 5. óra
Fóti Nóra fotinora@yahoo.com  Szerda 2. óra
Gara Szabolcs gara.szabolcs@deak.pte.hu Szerda 4. óra
Garamszegi Rita ritagaramszegi@gmail.com Hétfő 2. óra
Gellérné Babócsai Boglárka gbbogi74@gmail.com  Csütörtök 5. óra
Haramachné Matheisz Tünde matheisztunde@gmail.com Hétfő 4. óra
Horváth Krisztina horikriszta@t-online.hu Szerda 2. óra
Horváthné Szűcs Márta morci71@gmail.com Kedd 1. óra
Horzsa Gáborné horzsa.gaborne@gmail.com Szerda 6. óra
Iglicz Ágnes igliczagnes@gmail.com Szerda 5. óra
Istvánder Annamária a.istvander@gmail.com Hétfő 6. óra
Jauckné Angyal Bernadett angyal.detti@t-online.hu Hétfő 4. óra
Jázsján Terézia terezia.yazhyan@gmail.com Hétfő 4. óra
Joó Éva jooevap65@gmail.com Péntek 3. óra
Jurisics Judit jurisics.judit@deak.pte.hu -
Katicsné Simon Gyöngyi katicsnes@gmail.com Kedd 6. óra
Kiss Judit kiss.judit.catbird@gmail.com Hétfő 4. óra
Kochné Süli Andrea suliandi33@gmail.com Szerda 5. óra
dr. Komáromi Gáborné komaromi.bogar@gmail.com Szerda 4. óra
Kovácsné Angyal Ágnes gyalka@gmail.com Szerda 1. óra
Laskay Szilvia laskay.szilvia@chello.hu Hétfő 4. óra
Lévai Attila attila.levai79@gmail.com Péntek 4. óra
dr. Litter Adrienn drlitteradrienn@gmail.com Hétfő 3. óra
Lovas Zoltán lovas.zolilo@gmail.com Szerda 3. óra
Magyar Ferdinánd magyar.ferdinand@deak.pte.hu Szerda 4. óra
Miski Péter miskipeter@gmail.com -
Mucsi Éva mucsievica@gmail.com Kedd 6. óra
Nagy Gábor ngtp@freemail.hu  Hétfő 3. óra
Nagyné Horváth Andrea neha@deak.pte.hu Hétfő 2. óra
Ott Gábor ott.gabor@pte.hu -
Őriné Poloma Henrietta hpoloma@freemail.hu Szerda 3. óra
dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna mostbacherzs@freemail.hu Hétfő 5. óra
Papp Mária p.macka@freemail.hu -
Pénzár Ágnes penzaragi@gmail.com Kedd 2. óra
Pethő József petho.jozsef@educentrum.hu Hétfő 3. óra
Polgár Rita ritapolg@gmail.com Hétfő 5. óra
Pusztai Ágnes pusztasagi@gmail.com  Hétfő 2. óra
Rausch Zoltánné zoltan.rausch@freemail.hu Szerda 3. óra
Resch András resch.varda@gmail.com Hétfő 3. óra
Schützenhoferné Pap Judit pap.judit77@gmail.com Csütörtök 2. óra
Simonfai Éva simonfai.eva@gmail.com  A hét Cs4, B hét H4
Simonné Koszér Andrea andreamozgas@gmail.com  A hét Kedd 2. óra
Stehler György stehler@gmail.com Kedd 3. óra
Surányi Eszter sures@freemail.hu Péntek 2. óra
Szász János szaszjp@gmail.com Csütörtök 4. óra
Szemesné Barnóczky Orsolya barnoczkyorsolya@gmail.com Hétfő 5. óra
dr. Tarnai Istvánné tarnaigyorgyi68@gmail.com A hét K5, B hét Sz4
Tibola Eszter tibolae@freemail.hu A hét H10, B hét K1
Toth Krisztina sne.tkrisztina@gmail.com Szerda 4. óra
Tóvári Sándorné cellilany@gmail.com Hétfő 5. óra
Tóváriné Filiszár Gabriella filiszargabi@gmail.com  Csütörtök 5. óra
dr. Varga-Koritárné Boglári Margit gyurko92@gmail.com Kedd 6. óra
Vinczéné Csete Gabriella csete.gabriella@deak.pte.hu  Hétfő 2. óra
Vörös Olga olgavoros@citromail.hu Hétfő 5. óra
You shall not pass!