Pécsi Tudományegyetem

PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája

 

Tantestület

Nyomtatóbarát változatPDF változat

 

 Alsós munkaközösség
Munkaközösség-vezető:  
Pusztai Ágnes tanító
A munkaközösség tagjai:  
Dr. Béli Gáborné tanító
Nagy-Tószegi Cecília fejlesztő pedagógus
Garamszegi Rita tanító
Istvánder Annamária tanító
Dr. Komáromi Gáborné tanító
Mucsi Éva tanító
Nyírő Gizella könyvtáros tanár
Simonfai Éva tanító
Simonné Koszér Andrea tanító
Szemesné Barnóczky Orsolya   tanító
Dr. Tarnai Istvánné tanító
Tibola Eszter tanító

 

Napközis munkaközösség 

Munkaközösség-vezető:  
Tóvári Sándorné napközis nevelő
A munkaközösség tagjai:  
Iván Béláné napközis nevelő
Jauckné Angyal Bernadett napközis nevelő
Szécsiné Hagyi Rita napközis nevelő
Tóváriné Filiszár Gabriella   napközis nevelő
Vargáné Kiss Edit napközis nevelő
Vörös Olga napközis nevelő

 

 

Felsős osztályfőnöki munkaközösség  

Munkaközösség-vezető:  
Katicsné Simon Gyöngyi történelem, német nyelv
A munkaközösség tagjai:  
dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom
Eklics Judit ének-zene
Haramachné Matheisz Tünde  földrajz, biológia, természetismeret, honismeret
Lovas Zoltán matematika, felsős DÖK
dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna   kémia, biológia, természetismeret
Rausch Zoltánné angol nyelv
dr. Varga-Koritárné Boglári Margit matematika, német nyelv

 

Gimnáziumi osztályfőnöki munkaközösség

Munkaközösség-vezető  
Polgár Rita német nyelv
A munkaközösség tagjai:  
Berényi Éva magyar nyelv és irodalom, média
Brózik Ágnes biológia, földrajz
Fodor Bálint angol nyelv, gimnáziumi DÖK
Gara Szabolcs matematika, fizika
Iglicz Ágnes magyar, történelem
Nagyné Horváth Andrea matematika
dr. Pap Gáborné orosz nyelv
Stehler György történelem, német nyelv
Toth Krisztina   földrajz, testnevelés
Tóth-Rutsch Nóra történelem, német nyelv

 

 

Humán munkaközösség

Munkaközösség-vezető:  
Eklics Judit
ének-zene, kórus
A munkaközösség tagjai:  
Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna
magyar nyelv és irodalom
Bécsi Zsófia etika, filozófia
Berényi Éva magyar nyelv és irodalom, média
Bocz Zsófia (óraadó) rajz
Faluhelyiné Bódis Henrietta magyar nyelv és irodalom
Farkas Adrienn (óraadó) rajz
Fodor Bálint erkölcstan, angol nyelv
Iglicz Ágnes magyar nyelv és irodalom, történelem
Horváth Krisztina történelem, angol nyelv
Katicsné Simon Gyöngyi történelem, német nyelv
Lévai Attila magyar nyelv és irodalom
dr. Litter Adrienn magyar nyelv és irodalom
Resch András (óraadó)
történelem
Staub Ernő magyar nyelv és irodalom
Stehler György történelem, német nyelv
Tóth-Rutsch Nóra történelem, német nyelv

 

Reál munkaközösség

Munkaközösség-vezető:  
Horváthné Szűcs Márta fizika, angol nyelv
A munkaközösség tagjai:  
Bárkányi Tamás technika, média, média-fotó
Bodó Jánosné fizika, kémia
Brózik Ágnes biológia, földrajz
Haramachné Matheisz Tünde
földrajz, biológia, természetismeret
Horzsa Gáborné fizika, informatika, technika
Magyar Ferdinánd matematika, informatika, média-web
Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna biológia, kémia, egészségtan
Papp Mária (óraadó)
kémia
Toth Krisztina földrajz, testnevelés

 

Matematika munkaközösség

Munkaközösség-vezető:  
Vinczéné Csete Gabriella matematika
A munkaközösség tagjai:  
Böhmné Nagy Hajnalka matematika
Gara Szabolcs matematika, fizika
Garamszegi Rita tanító
Jurisics Judit matematika, kémia
Lovas Zoltán matematika
Nagyné Horváth Andrea matematika
Dr. Varga-Koritárné Boglári Margit matematika, német nyelv

 

Nyelvi munkaközösség 

Munkaközösség-vezető:  
dr. Varga-Koritárné Boglári Margit német nyelv, matematika
A munkaközösség tagjai:  
Bognár Vasas Dóra olasz nyelv, spanyol nyelv
Csanádi Beáta olasz nyelv
Fodor Bálint angol nyelv, erkölcstan
Fóti Nóra angol nyelv
Horváth Krisztina angol nyelv, történelem
Katicsné Simon Gyöngyi német nyelv, történelem
Kiss Judit angol nyelv
Őriné Poloma Henrietta német nyelv
Dr. Pap Gáborné orosz nyelv
Polgár Rita német nyelv
Rausch Zoltánné angol nyelv
Stehler György német nyelv, történelem
Surányi Eszter angol nyelv
Tóth-Rutsch Nóra német nyelv, történelem
Zékány Erzsébet angol nyelv

  

Testnevelés munkaközösség 

Munkaközösség-vezető:  
Kovácsné Angyal Ágnes testnevelés
A munkaközösség tagjai:  
Laskay Szilvia testnevelés
Nagy Gábor testnevelés
Nagyné Horváth Andrea testnevelés, matematika
Schützenhoferné Pap Judit
testnevelés

 

Vezetőtanári munkaközösség

Munkaközösség-vezető:  
Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna   magyar nyelv és irodalom
A munkaközösség tagjai:  
Berényi Éva magyar nyelv és irodalom, média
Csanádi Beáta olasz nyelv
Katicsné Simon Gyöngyi történelem, német nyelv
Kovácsné Angyal Ágnes testnevelés
Polgár Rita német nyelv
Rausch Zoltánné angol nyelv
Toth Krisztina földrajz, testnevelés
Vinczéné Csete Gabriella matematika

 

You shall not pass!