Pécsi Tudományegyetem

PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája

 

Tantestület

Nyomtatóbarát változatPDF változat

 

 Alsós-napközis munkaközösség
Munkaközösség-vezető:  
Pusztai Ágnes tanító
A munkaközösség tagjai:  
Dr. Béli Gáborné tanító
Czingelné Gulyás Izabella tanító
Garamszegi Rita tanító
Istvánder Annamária tanító
Jauckné Angyal Bernadett tanító
Dr. Komáromi Gáborné tanító
Mucsi Éva tanító
Nyírő Gizella könyvtáros tanár
Simonfai Éva tanító
Simonné Koszér Andrea tanító
Széderné Litványi Tünde tanító
Szemesné Barnóczky Orsolya   tanító
Dr. Tarnai Istvánné tanító
Tibola Eszter tanító
Tóvári Sándorné napközis nevelő
Tóváriné Filiszár Gabriella  napközis nevelő
Várnagyi Kinga tanító
Vörös Olga napközis nevelő

 

Felsős osztályfőnöki munkaközösség  

Munkaközösség-vezető:  
Simon Gyöngyi történelem, német nyelv
A munkaközösség tagjai:  
dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom
Eklics Judit ének-zene
Haramachné Matheisz Tünde  földrajz, biológia, természetismeret, honismeret
Kiss Judit angol nyelv
Lévai Attila magyar nyelv és irodalom
Lovas Zoltán matematika, felsős DÖK
dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna   kémia, biológia, természetismeret

 

Gimnáziumi osztályfőnöki munkaközösség

Munkaközösség-vezető  
Polgár Rita német nyelv
A munkaközösség tagjai:  
Berényi Éva magyar nyelv és irodalom, média
Böhmné Nagy Hajnalka matematika
Brózik Ágnes biológia, földrajz
Fodor Bálint angol nyelv, gimnáziumi DÖK
Gara Szabolcs matematika, fizika
Horváthné Szűcs Márta fizika, angol nyelv
Iglicz Ágnes magyar, történelem
Nagyné Horváth Andrea matematika
Tóth Krisztina   földrajz, testnevelés

 

 

Humán munkaközösség

Munkaközösség-vezető:  
Eklics Judit
ének-zene, kórus
A munkaközösség tagjai:  
Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna
magyar nyelv és irodalom
Bécsi Zsófia etika
dr. Bereczné Kordás Ibolya Erika (óraadó) történelem
Berényi Éva magyar nyelv és irodalom, média
Iglicz Ágnes magyar nyelv és irodalom, történelem
Horváth Krisztina történelem, hon- és népismeret, angol nyelv
Lévai Attila magyar nyelv és irodalom
dr. Litter Adrienn magyar nyelv és irodalom
Pénzár Ágnes rajz és vizuális kultúra, művészettörténet
Resch András (óraadó)
történelem
Rónai Adrienn magyar nyelv és irodalom
Simon Gyöngyi történelem, német nyelv
Stehler György történelem, német nyelv

 

Reál munkaközösség

Munkaközösség-vezető:  
Horváthné Szűcs Márta fizika, angol nyelv
A munkaközösség tagjai:  
Bárkányi Tamás technika, média
Brózik Ágnes biológia, földrajz
Haramachné Matheisz Tünde
földrajz, biológia, természetismeret
Horzsa Gáborné fizika, informatika
Magyar Ferdinánd informatika, média
dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna biológia, kémia, egészségtan
Papp Mária (óraadó)
kémia
dr. Szász János fizika
Tóth Krisztina földrajz, testnevelés

 

Matematika munkaközösség

Munkaközösség-vezető:  
Böhmné Nagy Hajnalka matematika
A munkaközösség tagjai:  
Gara Szabolcs matematika, fizika
Garamszegi Rita tanító
Jurisics Judit matematika, kémia
Lovas Zoltán matematika
Nagyné Horváth Andrea matematika
Dr. Varga-Koritárné Boglári Margit matematika, német nyelv

 

Nyelvi munkaközösség 

Munkaközösség-vezető:  
Csanádi Beáta olasz nyelv
A munkaközösség tagjai:  
Aranyosi Zsófia (óraadó) olasz nyelv
Bognár Kata spanyol nyelv
Fodor Bálint angol nyelv
Fóti Nóra angol nyelv
Garai Szabolcs (óraadó) angol nyelv
Horváth Krisztina angol nyelv, történelem
Jázsján Terézia (óraadó) orosz nyelv
Kiss Judit angol nyelv
Őriné Poloma Henrietta német nyelv
Polgár Rita német nyelv
Simon Gyöngyi német nyelv, történelem
Surányi Eszter angol nyelv
dr. Varga-Koritárné Boglári Margit német nyelv, matematika

  

Testnevelés munkaközösség 

Munkaközösség-vezető:  
Kovácsné Angyal Ágnes testnevelés
A munkaközösség tagjai:  
Laskay Szilvia testnevelés
Nagy Gábor testnevelés
Nagyné Horváth Andrea testnevelés, matematika
Schützenhoferné Pap Judit
testnevelés

 

Vezetőtanári munkaközösség

Munkaközösség-vezető:  
Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom
A munkaközösség tagjai:  
Berényi Éva média
Iglicz Ágnes magyar nyelv és irodalom
Horváth Krisztina hon- és népismeret
Horváthné Szűcs Márta fizika
Horzsa Gáborné informatika
Jurisics Judit matematika
Kiss Judit angol nyelv
Lévai Attila magyar nyelv és irodalom
Simon Gyöngyi történelem
dr. Szász János fizika
Tóth Krisztina földrajz

 

You shall not pass!