Tóvári Ágnes

A II. gyakorló alsó tagozatának lelke, Ági néni, több, mint 30 éve dolgozik az Pécsi Tudományegyetem Egyetem Deák Ferenc Gyakorló Iskolájában napközis nevelőként. A sors úgy hozta, hogy testnevelést nem taníthatott, de sosem szakadt el a testneveléstől, sporttól.

1992-ben elsőként szervezte meg az iskolai úszásoktatás, amely a mai napig az ide járó gyerekek rendszeres programja. Ági részt vett a mindennapos testnevelés tervének kidolgozásában.

Nyírő Gizella

Általános iskolai tanító, középiskolai tanár, egyetemi gyakorlatvezető, könyvtáros tanár, fejlesztő biblioterapeuta

Több diplomás pedagógus, akinek a tanulás, az önképzés mindig mindennél fontosabb volt, mivel így lehet a különféle generációkat érdekesen, innovatív módon tanítani. Hihetetlen módszertani szaktudással rendelkezik, hiszen megtanulta, hogy kell a gyerekeket az óvodától a diplomáig elkísérni.

Dr. Komáromi Gáborné

Dr. Komáromi Gáborné meghatározó tagja az intézményben lezajlott innovációknak, szakmai fejlesztéseknek. A tananyagokat, módszertani eszközöket, hagyományos és a legújabb, innovatív munkaformákat, oktatásszervezési formákat a tanulók, intézmény igényei mellett a hallgatói kéréseket is figyelembe véve alkalmazza.

Mucsi Éva

Mucsi Éva az alsós munkaközösség tagjaként aktívan vesz részt a közösség munkájában. Konstruktív ötleteivel, kreativitásával, építő kritikai észrevételeivel segíti kollégái és az intézmény munkáját. Kedves, nyitott, segítőkész személyiségére mindig lehet számítani. A tanítás nemcsak munkája, hanem hivatása is. Magas színvonalú pedagógiai munkájában - a megújulás, szakmai fejlődés terén is - meghatározó szerepet tölt be a tanitó szakos hallgatók, pályakezdő kollégák módszertani es emberi támogatása, szakmai segítése; a hivatás es a pedagógus pálya vonzóvá tétele.

Alapítvány Írások teszt

"Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.