Hírek

Oldalak

Ausztriai nyelvi út

Tisztelt Szülők!

Iskolánk 45 németet tanuló diákja egy hetet tölthet el az ausztriai Saalbachban, a Zell am See csodálatos környezetében.

rovat: Egyéb

menza

Tankönyvosztás a 2017/2018-as tanévre

A 2017/2018-as tanévre szóló tankönyvek osztásának időpontjai a következők:

2017.08.23. szerda: 8.00-12.00 - Tankönyvosztás a felső tagozatos tanulók részére

2017.08.25. péntek: 8.00-12.00 - Tankönyvosztás a gimnazista tanulók részére

Az alsó tagozatos tanulók tankönyveiket az első tanítási napon vehetik majd át tantermükben.

Bali Leila versenyeredményei

Bali Leila, 5. osztályos tanuló eredményei:

A Csorba Győző Könyvtár Pinokkió Gyermekkönyvtára által Szabó Magda emlékére szervezett Szigetkék 3 fordulós csapatversenyén 3. helyezett.

Medve Matek csapatverseny Regionális forduló medvebocs kategória. A 4. helyezett csapat tagjai: Kis-Bogdán Ágota, Bánky Botond, Bali Leila.

Tarrósy Iván kézilabda ezüstérme

Tarrósy Iván, 3.b osztályos tanuló csapatával 2. helyezett lett a 2017-es Országos Kézilabda Bajnokságon U9-es kocsoportban.

Klesch Márkó birkózó bronzérme

Klesch Márkó, 3.b osztályos tanuló 3.helyezett lett a kötöttfogású diákolimpiai döntőn (XXII. Kurucz Testvérek Emlékverseny 2017.)

Gratulálunk!

Grassy Dóra cselgáncs ezüstérme

Grassy Dóra, 10.a osztályos tanuló Judo Diákolimpia országos döntőjében Zalaegerszegen második helyezést ért el.

Fülöp Hanna Diákolimpia győztes RG-ben

Fülöp Hanna, 11.c osztályos tanuló a Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia 6. korcsoportjának országos döntőjében 1. helyezést ért el.

Katona Virág és Mudik Fanni Aerobik sikere Nyíradonyban

Május 20-21-én került megrendezésre az Aerobik Magyar Kupa 2. fordulója Nyíradonyban. Mudik Fanni (9.a) junior csapatban 4. lett, míg Katona Virág (10.a) és Mudik Fanni junior AD egységben 2. helyezést értek el.

Lukács Lívia páros tornagyőzelme Montenegróban

Lukács Lívia, 11.c osztályos tanuló a montenegrói 5-ös ITF junior tenisz tornán párosban győzelmet aratott a horvát Lana Sipek oldalán.

Böngész angol versenysiker

A Böngész országos levelezőversenyen angolból 4. helyezést ért el a Kovács Janka, Maczonkai Nóra, Pajor Gréta (4.b) alkotta csapat, és 8. helyen végzett Tucsek Balázs (4.b).

Frank Cintiáék győzelmükkel kijutottak az Európa Bajnokságra aerobikban

Frank Cintia, 11.c osztályos tanuló a Magyar Kupa 2. fordulóján, Felnőtt trió kategóriában 1. helyezést ért el, Varga Dorottyával és Erdősi Dániellel (volt Deákos tanulóval). Ezzel az eredménnyel kvalifikálták magukat a szeptemberben megrendezésre kerülő Európa Bajnokságra.

Kövesdi Méda bronzérmes aerobikban

Kövesdi Méda, 9.a osztályos tanuló a Magyar Kupa 2. fordulóján, Nyíradonyban, Basic Aerobik leány egyéniben (14-17 éves korosztályban) 3. helyezést ért el.

Kilner Pannáék iDance Kupa győzelme

Kilner Panna, 11.c osztályos tanuló újabb sikert ért el táncparterével. Az iDance Kupa 2017 versenyen Felnőtt C Latin kategóriában az 1.helyen végeztek, míg Ifjúsági C Latin kategóriában a 3.helyen.

A verseny előtt Pannáékról készült cikket IDE KATTINTVA olvashatják.

Hesz Franciska Míra 1. helyezett RG-ben

Hesz Franciska Míra, 1.b osztályos tanuló a Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia 0. korcsoportjának országos döntőjében 1. helyezést ért el.

Sikerek a Herman Ottó Természetismeret verseny országos döntőjén!

Két tanulónk képviselte iskolánkat a Herman Ottó Természetismeret verseny országos döntőjén, Budapesten. A rangos versenyen Kis-Bogdán Ágota az 5. osztályosok között első helyezést ért el, míg Paik Petra a 3. évfolyamosok közül a kilencedik lett!

A szép eredményekhez gratulálunk!

"Vízipóktól a vadalmáig" versenysiker

A Janus Pannonius Múzeum Természettudományi osztálya által meghirdetett "Vízipóktól a vadalmáig" c. vetélkedőn iskolánk "Fürkész" csapata (Bálint Adél, Paik Petra és Zinhóber Balázs - 3.a) 3. helyezést, "Zsivány hármas" csapata (Füzes Délia, Pajor Gréta, Tucsek Balázs - 4.b) pedig 4. helyezést ért el.