Pécsi Tudományegyetem

PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája

 

Versenyeredmények - Alsó tagozat

Nyomtatóbarát változatPDF változat

 

A 2015/2016. tanév versenyeredményei ide kattintva megtekinthetők.

A 2016/2017. tanév versenyeredményei ide kattintva megtekinthetők.

A 2017/2018. tanév versenyeredményei ide kattintva megtekinthetők. 

 

A 2018/2019. tanév versenyeredményei

 

Humán

Sorszám

Versenyzők

A verseny neve

A verseny jellege (egyéni, csapat…)

A verseny szintje (iskolai, városi, megyei, országos…)

Helyezés

Felkészítő pedagógus(ok)

 1. 

Balatoni Anna Gréta 4.b

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 6.

Simonné Koszér Andrea

 2. 

Hoffmann Eszter 4.a

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 9. 

Villányi László

 3.

Bálint Gréta 3.a

Kontrohr Noémi 3.a

Kőhalmi Eszter 3.a

Pálfi Orsolya 3.a

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 csapat

megyei

5.

Garamszegi Rita

4.

Fülöp Kata 3.b

Jakab Lili Róza 3.b

Nógrádi Borbála 3.b

Őri Máté 3.b

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

csapat

megyei 

2. 

Jauckné Angyal Bernadett

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reál, természettudományok

 1. 

Bálint Gréta 3.a

Kossár Benedek 3.a

Kőhalmi Eszter 3.a

Márkus Tamás 3.a

Bolyai matematika-verseny

 csapat

 megyei 

 2. 

Garamszegi Rita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Idegen nyelvek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Testnevelés és sport

 1. 

Mudik Kevin 2.b

Magyar Kupa Sportaerobik

egyéni

 UP3 fiú

 2.

 

 2.

 Jauck Julianna

 atlétika

 egyéni

 városi

 5.

Pusztai Ágnes

 3.

 Ács Zsombor 4. b

 mezei futás

 egyéni

 városi

 6.

Simonné Koszér Andrea

 4.

 Ungvári Máté 3. a

 mezei futás

 egyéni

 városi

 7.

Simonné Koszér Andrea

 5.

 Jauck Julianna 4. b

 mezei futás

 egyéni

 városi

 2.

Simonné Koszér Andrea

 6.

 Tunyogi-Csapó Zsófia 4. b

 mezei futás

 egyéni

 városi

 5.

Simonné Koszér Andrea

 7.

 Sziptner Lilla 3. a

 mezei futás

 egyéni

 városi

 7.

Simonné Koszér Andrea

 8. 

 Szerecz Boldizsár 4.a,

Fülöp Ármin 5. b,

Ungvári Máté 3. a

Handler Ákos 5. a

Holl Balázs 4. b

Móri Márton 4. a

 atlétika

 csapat

 városi

 4.

Pusztai Ágnes

 9.

 Szanyi Borbála 5. b

Jauch Julianna 4. b

Tunyogi-Csapó Zsófia 4. b

Gyenis Dalma 4. b

Leksz Borbála 4. b

Sziptner Flóra 3. a

 atlétika

 csapat

 városi

 1. 

Pusztai Ágnes

 10.

 Ács Zsombor 4. b

Ungvári Máté 3.a

Sándorffy Tamás 4. b

Feldusz Balázs 3. b

mezei futás 

 csapat 

 városi

 3.

Simonné Koszér Andrea, Garamszegi Rita, Simonfai Éva

 11.

 Jauch Julianna 4. b

Tunyogi- Csapó Zsófia 4. b

Sziptner Flóra 3. a

Tam Linda 4. b

 mezei futás

 csapat

 városi

 1. 

Simonné Koszér Andrea, Garamszegi Rita, Dr. Komáromi Gáborné

 12.

 Tamaskó Zsombor Milán 2.a

 kyokushin karate

 egyéni

 nemzetközi

 1.

 

 13. 

 Szabó Olivér 2.c

Krapan Babic Cup, labdarúgás

 csapat PMFC U9

 nemzetközi

 2.

 

 14.

 Szabó olivér 2.c

Régió Bajnokság, labdarúgás

 csapat: PMFC U9

 régiós

 3. 

 

 15. 

 Magyar Blanka

 RG Pécs Kupa

 egyéni

 városi

 3.

 

 16. 

 Szűcs Réka 1.b

BaranyAerobik Kupa

 csapat

 megyei

 6.

 

 17.

 Szűcs Réka 1.b

 BaranyAerobik Kupa

 egyéni

 megyei

 11.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egyéb

 1.

Nyikos Patrik 2.a

XVI. Zrínyi kupa

Petőh Sándor emlékverseny

sakk

egyéni

megyei

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You shall not pass!