Pécsi Tudományegyetem

PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája

 

Versenyeredmények - Felső tagozat

Nyomtatóbarát változatPDF változat

A 2015/2016. tanév versenyeredményei ide kattintva letölthetők. 

A 2016/2017. tanév versenyeredményei ide kattintva letölthetők.

A 2017/2018. tanév versenyeredményei ide kattintva letölthetők. 

 

A 2018/2019. tanév versenyeredményei

 

 

Humán

Sorszám

Versenyzők

A verseny neve

A verseny jellege (egyéni, csapat…)

A verseny szintje (iskolai, városi, megyei, országos…)

Helyezés

Felkészítő pedagógus(ok)

 1. 

Fülöp Ármin Benedek 5.b

Kis Bence Gyula 5.b

Gergál-Máté Bence 5.b

Jankovits Miklós 5.b

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 csapat

 megyei

 3.

 dr. Litter Adrienn

2.

Bagi Flóra 6.b

Füzes Délia 6.b

Maczonkai Nóra 6.b

Pánovics Máté 6.b

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

csapat

megyei

10.

Lévai Attila

 3.

Mucsi Zsófia 5.b

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 5.

dr. Litter Adrienn

 4.

Kis Bence Gyula 5.b

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 8.

dr. Litter Adrienn

 5.

Bálint Adél 5.a

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 14.

Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna

 6.

Szászi-Nemes Júlia 6.a

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 12.

Rónai Adrienn

 7.

Simó Flóra Kata 6.b

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 15.

Lévai Attila 

 8.

Magyar Júlia 7.a

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 4.

Rónai Adrienn

 9.

Bursac Mia 7.b

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 17.

Rónai Adrienn

 10.

Kövesdy Kata 8.a

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 7.

Lévai Attila 

 11. 

Balázs Ferenc Csongor 8.b

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegérési verseny

 egyéni

 megyei

 15.

Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna

12.

 Szegedi Judit 5.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 1.

Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

13.

 Mucsi Zsófia 5.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 2.

dr. Litter Adrienn

14.

Zinhóber Balázs 5.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

3.

Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

15.

 Palásti Máté 5.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 4.

Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

16.

 Jankovics Miklós 5.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 5. 

dr. Litter Adrienn

17.

Dóra Luca 5.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

6.

Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

18.

Fődi Balázs 5.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

7. 

Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

19. Molnár Míra 5.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 8. Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna
20. Marczin Laura 5.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 9.  Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

21.

 Tarr Júlia Csenge 5.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 10.

Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

22.

 Bagi Flóra 6.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 1. 

Lévai Attila 

23.

 Tucsek Balázs 6.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 2. 

Lévai Attila 

24.

 Szászi-Nemes Júlia 6.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 3.

Rónai Adrienn

25.

Simó Flóra Kata 6.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

4.

Lévai Attila 

26.

Kovács Janka 6.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

5. 

Lévai Attila 

27. Fekecs Dalma 6.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 6. Rónai Adrienn
28. Teszárik Márton 6.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 7.  Rónai Adrienn

29. 

 Karakán Csenge 6.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 8. 

Rónai Adrienn

30.

Baranyai Lili 6.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

9.

Lévai Attila 

31. Sátori Sebestyén 6.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 10. Rónai Adrienn
32. Nagy Kinga 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 1.  Rónai Adrienn
33. Kőszegi Patrik 7.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 2.  Rónai Adrienn
34. Haramach Dalma 7.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 3.  Rónai Adrienn
35. Feldusz András 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 4.  Rónai Adrienn
36. Paik Renáta 7.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 5. Rónai Adrienn
37. Tarrósy Áron 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 6. Rónai Adrienn
38. Vekedel Viktória 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 7. Rónai Adrienn
39. Nyuschal Szonja 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 8. Rónai Adrienn
40. Szőke Patrícia Boglárka 8.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 1.  Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna
41. Bubori Miklós Tamás 8.a  Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 2.  Lévai Attila 
42. Wolosz Mária 8.a  Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 3. Lévai Attila 

43.

 Magda Jázmin Linett 8.b

 Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai 

4.

Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

44.

Temes Boróka Franciska 8.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

5.

Lévai Attila

45. Németh Máté 8.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 6. Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna
46. Fodor Laura Kíra 8.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 7. Lévai Attila 
47. Masa Kata 8.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 8. Lévai Attila 
48. Németh Zoé 8.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 9. Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna
49. Szabó Hanna 8.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 10. Lévai Attila 
50. Burkus Kíra 8.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 11. Lévai Attila 
51. Fekecs Dalma 6.a Szép magyar beszéd verseny  egyéni  iskolai  1.  Rónai Adrienn
52. Szurdi Janka 5.b Szép magyar beszéd verseny  egyéni  iskolai  2. dr. Litter Adrienn
53. Jankovits Miklós 5.b  Szép magyar beszéd verseny  egyéni  iskolai  3.  dr. Litter Adrienn
54. Simó Flóra Kata 6.b Szép magyar beszéd verseny  egyéni  iskolai  4. Lévai Attila 

55.

Keresztes Dorka 5.b 

Szép magyar beszéd verseny

 egyéni

 iskolai

 4.

dr. Litter Adrienn

56.

Csorbai Luca Szép magyar beszéd verseny  egyéni  iskolai  1. Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna
57.            
58.            
59.            
60.            
61.            
62.            
63.            
64.            
65.            
66.            
             
             
             
             
             
             
             
             

Reál, természettudományok

 1. 

Kőhalmi László 5.a

Paik Petra 5.a

Mucsi Zsófia 5.b

Gergál-Máté Bence 5.b

Bolyai matematika-verseny

 csapat

 megyei

 3.

 Lovas Zoltán

 2. 

Maczonkai Nóra 6.b

Jauck Péter 6.b

Sütő Zsigmond 6.b

Pánovics Máté 6.b

Bolyai matematika-verseny

 csapat

 megyei

 1.

 Lovas Zoltán

 3. 

Kis-Bogdán Ágota 7.a

Bánky Botond 7.a

Schubert Bálint 7.b

Kovács Norbert 7.a 

Bolyai matematika-verseny

 csapat

 megyei

 6. 

 Lovas Zoltán

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Idegen nyelvek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Testnevelés és sport

 1.

Marczin Laura Bursac Mira

Varga-Latrompette Liza

Elekes Natália

Rituper Mira

Csirke Petra

Diákolimpia – atlétika többpróba

csapat, III. korcsoport

 városi 

 3.

Laskay Szilvia

 2.

Takács Panna

Sági Dalma

Tóth Zsófia

Magda Jázmin

Szőke Patrícia

Csorbai Luca

Diákolimpia – atlétika többpróba

csapat, IV. korcsoport

 városi 

 4.

Laskay Szilvia

 3.

Jauck Péter

Feldusz András

Leksz Miklós

teszárik Márton

Tarrósy Iván

Gergely Barna 

Diákolimpia – atlétika többpróba

csapat, III. korcsoport

 városi 

 3.

Kovácsné Angyal Ágnes

 4.

Klesch Márkó

Diákolimpia szabadfogású birkózás

egyéni III. korcsoport

 területi

 3.

 

 5.

 Szanyi Borbála 5. b

 atlétika

 egyéni 

 városi

 1.

 Pusztai Ágnes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egyéb

1.

Feldusz András 7.b

Jani Márton 7.b

Reil Benedek 7.b

OTP Fáy András Alapítványa által szervezett pénzügyi, gazdasági, gazdálkodási vetélkedő

csapat

régiós elődöntő

1.

Toth Krisztina

2.

Feldusz András 7.b

Jani Márton 7.b

Reil Benedek 7.b

 OTP Fáy András Alapítványa által szervezett pénzügyi, gazdasági, gazdálkodási vetélkedő

csapat

régiós döntő

4.

Toth Krisztina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You shall not pass!