Ballagás 2021

Kedves Végzős Diákjaink!

Tisztelt Szülők, Kollégák!

A 12. évfolyam ballagási ünnepélye ma délután 17:00 órától elérhető az alábbi linkre kattintva:

Kedves Végzős Diákjaink!

Tisztelt Szülők, Kollégák, Vendégek!

A ballagás örömteli, ünnepélyes esemény, amit csak egyszer élhet át minden tanuló. Az utolsó becsengetés, a feldíszített iskolaépület, a vállakra feltett tarisznya, egy utolsó séta a jól ismert folyósókon az illatos virágok között.
Ez az év egy szokatlan év, szokatlan ballagási megemlékezéssel.  Sajnos, idén májusban hiába vártunk erre a pillanatra, mert életünk máshogy alakult. Nem együtt, de közösen, a Deák közösségeként ünneplünk Benneteket. Szeretnénk ebben a helyzetben is méltó, emlékezetes módon lezárni az együtt eltöltött 4, vannak, akiknek 12 évet.
Fogadjátok szeretettel összeállításunkat, mellyel a Deák közössége köszön el tőletek, visszaemlékezve az elmúlt időre, útravalót adva a jövőre.
Szeretettel gondolunk rátok és sok sikert kívánunk az elkövetkezendő napok kihívásaihoz, a biztos út megtalálásához:

„Elbocsátlak téged is, mint mindenkit: felelős vagy minden emberért, aki veled él, s el kell számolnod minden fillérrel, amit magadra költesz, minden örömmel, amit magadba zártál, és minden boldog pillanattal, amit magadnak tartottál meg. Most eredj és élj, mert a világ a tied!''

A PTE GYÁIG Deák Ferenc Gimnáziumának és Általános Iskolájának nevelőtestülete, vezetősége

Dr. Litter Adrienn
tagintézmény-vezető