Deák Ferenc Gimnázium és Általános Iskola

Hírek, események

szep.
17
Beiskolázási információk - Babits Mihály Gimnázium - 2022/2023-as tanévre

Tisztelt Szülők! Kedves nyolcadikos Tanulóink!

A Babits Mihály Gimnázium 2022/2023-as tanévre szóló beiskolázási információ itt olvashatók. 

1. Beiskolázás a 2022_2023_tanévre_Babits (1).pdf

2. Babits nyílt nap tájékoztató.doc


szep.
01
Intézménylátogatási rend 2021. szeptember 1-től

A Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda vezetése elkötelezett az intézmény dolgozóinak és tanulóinak élet-, egészség-, személyi-, vagyon- és jogbiztonságának védelme iránt, és fokozott elővigyázatosságot tart szem előtt a koronavírus világjárvány további terjedésének megelőzése érdekében, a Kormány rendeleteiben foglalt rendelkezésekkel, továbbá az EMMI, az Oktatási Hivatal által kiadott ágazati határozatokban, tájékoztatókban és ajánlásokban foglaltakkal összhangban a fenntartói jogokat gyakorló Pécsi Tudományegyetem által kiadott 20/2020. számú rektori-kancellári együttes utasításban biztosított felhatalmazás alapján az alábbi speciális rendelkezéseket vezeti be az intézménylátogatás rendjére vonatkozóan.


jún.
16
A Deák a fenntarthatósági témahét legaktívabb iskolája Baranya megyében

ápr.
30
Ballagás 2021

Kedves Végzős Diákjaink!

Tisztelt Szülők, Kollégák!

A 12. évfolyam ballagási ünnepélye ma délután 17:00 órától elérhető az alábbi linkre kattintva:

https://youtu.be/toNeSmg9GxQ

 


már.
01
Tájékoztató a hit- és erkölcstan oktatásról

Tisztelt Szülők!

A vírushelyzet miatt a hitoktatók nem tudják Önöket személyesen tájékoztatni a hit- és erkölcstan oktatásról, így az intézményünkkel megosztott információkat itt tesszük közzé.


feb.
18
TaMPeD - „Egy határon átnyúló régió, ahol a folyók összekötnek, nem elválasztanak.”

A PTE Gyakorló Általános Iskolája és Gimnáziuma 2020. szeptember 1-je és 2022. április 30-a között a horvátországi Josipa Kozarca Általános Iskolával (Szlatina) és a Voćini Általános Iskolával a TaMPeD pályázat keretében a tehetséggondozás jegyében dolgozik együtt azért, hogy a matematika, a robotika, a sport, az idegen nyelvek és a művészetek iránt érdeklődő diákjait felfedezze, és tehetségüket kibontakoztassa.