Pécsi Tudományegyetem

PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája

 

Szakkörök 2019/2020

Nyomtatóbarát változatPDF változat

 

 

Alsó tagozat

Szakkör/foglalkozás jellege

A szakkört vezető pedagógus

Évfolyam

Időpont

Helyszín

Kézműves foglalkozás

Nyírő Gizella

1-4. évfolyam

szerda: 13:00-14:00

könyvtár

Atlétika

Pusztai Ágnes

2-4. évfolyam

hétfő: 15:30-16:15

tornaterem (C1)

Kézilabda

Ilka Gábor

3-4. évfolyam

szerda: 15:30-16:15

tornaterem (C1)

Lány kosár

Révészné Csaba Márta

1-2. évfolyam

hétfő: 15:30-16:15

szerda: 15:00-16:30

péntek: 15:00-16:15

 

tornaterem

Fiú kosár

Tóth Barnabás

1-4. évfolyam

kedd, csütörtök: 15:00-16:30

tornaterem

Labdás ügyességfejlesztés

Schützenhoferné Pap Judit

1-4. évfolyam

csütörtök: 14:45-16:00

tornaterem (C1)

Látványtánc

(térítéses)

Balla Anett

Aranyszalag PRGSE

1-2. évfolyam

hétfő, szerda: 15:00-15:45

tornaterem (C3)

Látványtánc

(térítéses)

Balla Anett

Aranyszalag PRGSE

3-4. évfolyam

hétfő, szerda: 15:45-16:25

tornaterem (C3)

Kórus

Eklics Judit

1-4. évfolyam

csütörtök: 7. óra

B24

Alsós képzőművészeti foglalkozás

(térítéses)

Kocsis Lujza

Berze Nagy János AMI

1-4. évfolyam

kedd, csütörtök: 15:15-16:45

K4

Néptánc

(térítéses)

Ritecz Réka

Berze Nagy János AMI

1-5. évfolyam

hétfő, szerda: 15:15-16:45

A16

Matematika szakkör

Garamszegi Rita

4. évfolyam

kedd: 5-6. óra

B21

Matematika szakkör, versenyfelkészítés

Garamszegi Rita

3-4. évfolyam

péntek: 6-7. óra

B3

Matematika szakkör

Garamszegi Rita

3. évfolyam

szerda: 7-8. óra

A25

 

 

Felső tagozat

Szakkör

A szakkört vezető pedagógus

Évfolyam

Időpont

Helyszín

Kézműves foglalkozás

Nyírő Gizella

5-8. évfolyam

szerda: 13:30-14:30

könyvtár

Eck AMI színjátszó

Arató Réka

5-8. évfolyam

kedd: 14:30-tól

B2

Helyesírás

Berényi Éva

5-6. évfolyam

csütörtök: 7. óra

A16

Zenés, táncos drámaszakkör

Eklics Judit

5-8. évfolyam

szerda: 7. óra

B24

Kórus

Eklics Judit

5-8. évfolyam

kedd: 7. óra

B24

Rajzszakkör (iskolai rendezvények vizuális arculatának tervezése, kivitelezése)

Farkas Adrienn

5-8. évfolyam

kedd: 7-8. óra

B2

Felvételi felkészítő - magyar nyelv és irodalom

Rónai Adrienn

8.b

hétfő: 7. óra

A14

Felvételi felkészítő - magyar nyelv és irodalom

Lévai Attila

8.a

csütörtök: 8. óra

A15

Kémia szakkör

dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna

7. évfolyam

péntek: 7. óra

A23

Kémia szakkör

dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna

8. évfolyam

hétfő: 7. óra

A23

Fizika szakkör

Horváthné Szűcs Márta

7-8. évfolyam

hétfő: 7. óra

A25

Természetismeret tehetségfejlesztő

Haramachné Matheisz Tünde

6. évfolyam

csütörtök: 8. óra

B2

Matematika szakkör

Dr. Varga-Koritárné Boglári Margit

5. évfolyam

hétfő: 7. óra

B3

Matematika szakkör

Dr. Varga-Koritárné Boglári Margit

7. évfolyam

szerda: 7. óra

A15

Matematika tehetséggondozás/felzárkóztatás/felvételi felkészítés

Dr. Varga-Koritárné Boglári Margit

8. évfolyam

péntek: 6. óra

A 16

Matematika szakkör/tehetséggondozás

Lovas Zoltán

6. évfolyam

hétfő: 7. óra

A24

Matematika konzultáció

Lovas Zoltán

5-8. évfolyam

szerda: 7-8. óra

A24

Matematika szakkör/tehetséggondozás

Lovas Zoltán

7.b

csütörtök: 7. óra

A15

Matematika szakkör/tehetséggondozás

Lovas Zoltán

8. évfolyam

péntek: 6. óra

A24

Informatika szakkör

Gellér Barnabás

6-8. évfolyam

csütörtök: 8-9. óra

B21

Robotika

Schlepp Péter

4-5. évfolyam

csütörtök: 8-9. óra

B22

Deák Kupa

Kovácsné Angyal Ágnes

5-8. évfolyam

kedd: 8. óra

tornaterem (C2)

Mindennapos testnevelés

Laskay Szilvia

5-8. évfolyam

hétfő: 8-9. óra

tornaterem

You shall not pass!