Pécsi Tudományegyetem

PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája

 

Tanári elérhetőségek, egyéni fogadóórák

Nyomtatóbarát változatPDF változat

 

Név

Email

Tantárgy

Egyéni fogadóóra
2019/2020
1. félév

dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna

alkonyine.zsuzsanna@deak.pte.hu

magyar nyelv és irodalom

szerda

2. óra

a vezetőtanári mk. vezetője

Bárkányi Tamás

barkanyi@gmail.com

média, technika

hétfő

3. óra

 

Bengerno Zsanett

zsanett.bengerno@gmail.com

pedagógiai asszisztens

péntek

4. óra

 

dr. Bereczné Kordás Ibolya

ibuk71@hotmail.com

történelem

csütörtök

4. óra

 

dr. Béli Gáborné

beli.gaborne@gmail.com

tanító

B-hét kedd

1. óra

 

Berényi Éva

berenyi.eva2@gmail.com 

magyar nyelv és irodalom, média

szerda

5. óra

 

Bognár Vasas Dóra 

 

olasz nyelv, spanyol nyelv

kedd

3. óra

 

Brózik Ágnes

brozikagnes@gmail.com

földrajz, biológia

 szerda  5. óra

 

Csanádi Beáta

csbeata5@gmail.com 

olasz nyelv

csütörtök

4. óra

 

  Gulyás Izabella

gulyas.izabella@pte.hu

tanító

hétfő

5. óra

 

Eklics Judit

judicsi07@gmail.com

ének-zene

csütörtök

4. óra

a humán mk. vezetője

Farkas Adrienn

wolfadrienn@gmail.com

rajz és vizuális kultúra, művészettörténet

   

 

Fóti Nóra

fotinora@yahoo.com 

angol nyelv

csütörtök

4. óra

 

Garai Dénes

garaidenes13@gmail.com

testnevelés

 egyéni egyeztetés szerint

 

óraadó

Garamszegi Rita

ritagaramszegi@gmail.com

tanító

hétfő

2. óra

 

Gauzer Dorina

 

tanító

 

 

 

Gellér Barnabás

barna.gellér@gmail.com

matematika, informatika

csütörtök

4. óra

 

Haramachné Matheisz Tünde

matheisztunde@gmail.com

etika, földrajz, biológia

szerda

5. óra

 

Horváth Krisztina

horikriszta@t-online.hu

angol nyelv, hon- és népismeret

 hétfő  2. óra

 

Horváthné Szűcs Márta

morci71@gmail.com

angol nyelv, fizika

péntek

1. óra

a reál mk. vezetője

Horzsa Gáborné

horzsa.gaborne@gmail.com

informatika

kedd

4. óra

 

Ilka Gábor

ilka.gabor@gmail.com

tanító

csütörtök

5. óra

 

Istvánder Annamária

a.istvander@gmail.com

tanító

hétfő

6. óra

 

Jauckné Angyal Bernadett

angyal.detti@t-online.hu

tanító

 kedd  6. óra

 

Kiffer Zsuzsanna

suzan226@gmail.com

matematika

ímélben történő előzetes egyeztetés alapján

 

áttanító kolléga

Kislaci Róbert

 

német nyelv

előzetes egyeztetés alapján

 

 

Kiss Judit

kiss.judit.catbird@gmail.com

angol nyelv

 hétfő  4. óra

 

Kochné Süli Andrea

suliandi33@gmail.com

angol nyelv

 hétfő

 5. óra

 

dr. Komáromi Gáborné

komaromi.bogar@gmail.com

tanító

kedd

4. óra

 

Kovácsné Angyal Ágnes

gyalka@gmail.com

testnevelés

csütörtök

2. óra

a testnevelés mk. vezetője

Laskay Szilvia

szilvialaskay@gmail.com

testnevelés

szerda 

5. óra 

 

Lévai Attila

attila.levai79@gmail.com

magyar nyelv és irodalom

szerda

5. óra

tagintézményvezető-helyettes

dr. Litter Adrienn

drlitteradrienn@gmail.com

magyar nyelv és irodalom

hétfő

3. óra

tagintézmény-vezető

Lovas Éva

lovas.vica@gmail.com

tanító

péntek

2. óra

 

Lovas Zoltán

lovas.zolilo@gmail.com

matematika

csütörtök

4. óra

a matematika mk. vezetője

  Lőrinczi Szilvia

lorinczisz@gmail.com

angol nyelv

hétfő

3. óra

 

  Máté Rita

 

tanító

B hét kedd

2. óra

 

Miski Péter

miskipeter@gmail.com

fejlesztőpedagógus

 

 

 

Mucsi Éva

mucsievica@gmail.com

tanító

hétfő

2. óra

 

Nagyné Horváth Andrea

neha@deak.pte.hu

matematika

szerda

3. óra

 

Őriné Poloma Henrietta

hpoloma@freemail.hu

német nyelv

kedd

2. óra

 

dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna

mostbacherzs@freemail.hu

biológia, kémia, természetismeret

szerda

5. óra

 

Polgár Rita

ritapolg@gmail.com

német nyelv

péntek

5. óra

az idegen nyelvi mk. vezetője

Pusztai Ágnes

pusztasagi@gmail.com 

tanító

B hét hétfő

4. óra

az alsó-napközis mk. vezetője

Resch András

resch.varda@gmail.com

történelem

egyéni egyeztetés alapján

 

óraadó

Rónai Adrienn

ronai.adrienn@gmail.com

magyar nyelv és irodalom

csütörtök

5. óra

 

Schützenhoferné Pap Judit

pap.judit77@gmail.com

testnevelés

csütörtök

3. óra

 

Simon Gyöngyi

katicsnes@gmail.com

német nyelv, történelem

péntek 

 4. óra

a felsős osztályfőnöki mk. vezetője

Simonné Koszér Andrea

andreamozgas@gmail.com 

tanító

péntek

2. óra

 

Simon Rózsa

simon.rozsa.aniko@gmail.com

etika

előzetes egyeztetés alapján

 

óraadó

Stehler György

stehler@gmail.com

történelem

kedd

4. óra

 

Surányi Eszter

sures@freemail.hu

angol nyelv

 kedd   2. óra

 

Szabadi Eszter

 

tanító

   

 

dr. Szász János

szaszjp@gmail.com

fizika

kedd

3. óra

 

Széderné Litványi Tünde

szltzs@gmail.com

tanító

A hét szerda

4. óra

 

Szemesné Barnóczky Orsolya

barnoczkyorsolya@gmail.com

tanító

A hét kedd

2. óra

 

dr. Tarnai Istvánné

tarnaigyorgyi68@gmail.com

tanító

szerda

6. óra

 

Tibola Eszter

tibolae@freemail.hu

tanító

A hét kedd 

1.    

óra 

 

Toth Krisztina

sne.tkrisztina@gmail.com

földrajz

 szerda

 1. óra

tagintézményvezető-helyettes

Tóvári Sándorné

cellilany@gmail.com

tanító

csütörtök

5. óra

 

dr. Varga-Koritárné Boglári Margit

gyurko92@gmail.com

matematika, német nyelv

csütörtök

4. óra

 

Várnagyi Kinga

kingav79@gmail.com

tanító

 

 

 

Villányi László

omega_42@vipmail.hu

tanító

hétfő

4. óra

 

Vörös Olga

olgavoros@citromail.hu

tanító

csütörtök

6. óra

 

You shall not pass!