Pécsi Tudományegyetem

PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája

 

Versenyeredmények - Felső tagozat

Nyomtatóbarát változatPDF változat

A 2015/2016. tanév versenyeredményei ide kattintva letölthetők. 

A 2016/2017. tanév versenyeredményei ide kattintva letölthetők.

A 2017/2018. tanév versenyeredményei ide kattintva letölthetők. 

 

A 2018/2019. tanév versenyeredményei

 

 

Humán

Sorszám

Versenyzők

A verseny neve

A verseny jellege (egyéni, csapat…)

A verseny szintje (iskolai, városi, megyei, országos…)

Helyezés

Felkészítő pedagógus(ok)

 1. 

Fülöp Ármin Benedek 5.b

Kis Bence Gyula 5.b

Gergál-Máté Bence 5.b

Jankovits Miklós 5.b

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 csapat

 megyei

 3.

 dr. Litter Adrienn

2.

Bagi Flóra 6.b

Füzes Délia 6.b

Maczonkai Nóra 6.b

Pánovics Máté 6.b

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

csapat

megyei

10.

Lévai Attila

 3.

Mucsi Zsófia 5.b

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 5.

dr. Litter Adrienn

 4.

Kis Bence Gyula 5.b

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 8.

dr. Litter Adrienn

 5.

Bálint Adél 5.a

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 14.

Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna

 6.

Szászi-Nemes Júlia 6.a

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 12.

Rónai Adrienn

 7.

Simó Flóra Kata 6.b

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 15.

Lévai Attila 

 8.

Magyar Júlia 7.a

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 4.

Rónai Adrienn

 9.

Bursac Mia 7.b

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 17.

Rónai Adrienn

 10.

Kövesdy Kata 8.a

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

 egyéni

 megyei

 7.

Lévai Attila 

 11. 

Balázs Ferenc Csongor 8.b

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegérési verseny

 egyéni

 megyei

 15.

Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna

12.

 Szegedi Judit 5.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 1.

Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

13.

 Mucsi Zsófia 5.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 2.

dr. Litter Adrienn

14.

Zinhóber Balázs 5.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

3.

Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

15.

 Palásti Máté 5.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 4.

Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

16.

 Jankovics Miklós 5.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 5. 

dr. Litter Adrienn

17.

Dóra Luca 5.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

6.

Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

18.

Fődi Balázs 5.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

7. 

Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

19. Molnár Míra 5.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 8. Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna
20. Marczin Laura 5.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 9.  Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

21.

 Tarr Júlia Csenge 5.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 10.

Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

22.

 Bagi Flóra 6.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 1. 

Lévai Attila 

23.

 Tucsek Balázs 6.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 2. 

Lévai Attila 

24.

 Szászi-Nemes Júlia 6.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 3.

Rónai Adrienn

25.

Simó Flóra Kata 6.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

4.

Lévai Attila 

26.

Kovács Janka 6.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

5. 

Lévai Attila 

27. Fekecs Dalma 6.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 6. Rónai Adrienn
28. Teszárik Márton 6.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 7.  Rónai Adrienn

29. 

 Karakán Csenge 6.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

 8. 

Rónai Adrienn

30.

Baranyai Lili 6.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

9.

Lévai Attila 

31. Sátori Sebestyén 6.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 10. Rónai Adrienn
32. Nagy Kinga 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 1.  Rónai Adrienn
33. Kőszegi Patrik 7.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 2.  Rónai Adrienn
34. Haramach Dalma 7.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 3.  Rónai Adrienn
35. Feldusz András 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 4.  Rónai Adrienn
36. Paik Renáta 7.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 5. Rónai Adrienn
37. Tarrósy Áron 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 6. Rónai Adrienn
38. Vekedel Viktória 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 7. Rónai Adrienn
39. Nyuschal Szonja 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 8. Rónai Adrienn
40. Szőke Patrícia Boglárka 8.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 1.  Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna
41. Bubori Miklós Tamás 8.a  Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 2.  Lévai Attila 
42. Wolosz Mária 8.a  Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 3. Lévai Attila 

43.

 Magda Jázmin Linett 8.b

 Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai 

4.

Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna

44.

Temes Boróka Franciska 8.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

egyéni

iskolai

5.

Lévai Attila

45. Németh Máté 8.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 6. Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna
46. Fodor Laura Kíra 8.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 7. Lévai Attila 
47. Masa Kata 8.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 8. Lévai Attila 
48. Németh Zoé 8.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 9. Dr. Pethőné Alkonyi Zsuzsanna
49. Szabó Hanna 8.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 10. Lévai Attila 
50. Burkus Kíra 8.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny egyéni iskolai 11. Lévai Attila 
51. Fekecs Dalma 6.a Szép magyar beszéd verseny  egyéni  iskolai  1.  Rónai Adrienn
52. Szurdi Janka 5.b Szép magyar beszéd verseny  egyéni  iskolai  2. dr. Litter Adrienn
53. Jankovits Miklós 5.b  Szép magyar beszéd verseny  egyéni  iskolai  3.  dr. Litter Adrienn
54. Simó Flóra Kata 6.b Szép magyar beszéd verseny  egyéni  iskolai  4. Lévai Attila 

55.

Keresztes Dorka 5.b 

Szép magyar beszéd verseny

 egyéni

 iskolai

 4.

dr. Litter Adrienn

56.

Csorbai Luca Szép magyar beszéd verseny  egyéni  iskolai  1. Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna
57. Zinhóber Balázs 5.a Vers- és prózamondó verseny egyéni iskolai 1. Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna
58. Karvaly Sára 5.b Vers- és prózamondó verseny egyéni iskolai 1. Berényi Éva
59. Nagy András 5.a Vers- és prózamondó verseny egyéni iskolai 2. Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna
60. Simó Flóra Kata 6.b Vers- és prózamondó verseny egyéni iskolai 2. Lévai Attila
61. Keresztes Dorka 5.b Vers- és prózamondó verseny egyéni iskolai 3. Berényi Éva
62. Szurdi Janka 5.b Vers- és prózamondó verseny egyéni iskolai 3. Berényi Éva
63. Nagy Kinga 7.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny egyéni megyei 5. Rónai Adrienn
64. Szanyi Borbála 5.b nyelvÉsz verseny  egyéni megyei döntő 29. dr. Litter Adrienn
65.            
66.            
             
             
             
             
             
             
             
             

Reál, természettudományok

 1. 

Kőhalmi László 5.a

Paik Petra 5.a

Mucsi Zsófia 5.b

Gergál-Máté Bence 5.b

Bolyai matematika-verseny

 csapat

 megyei

 3.

 Lovas Zoltán

 2. 

Maczonkai Nóra 6.b

Jauck Péter 6.b

Sütő Zsigmond 6.b

Pánovics Máté 6.b

Bolyai matematika-verseny

 csapat

 megyei

 1.

 Lovas Zoltán

 3. 

Kis-Bogdán Ágota 7.a

Bánky Botond 7.a

Schubert Bálint 7.b

Kovács Norbert 7.a 

Bolyai matematika-verseny

 csapat

 megyei

 6. 

 Lovas Zoltán

 4. 

Kőhalmi László 5.a

 

Megyei Matematikaverseny döntőjében 

egyéni

megyei

5.

Lovas Zoltán

 5.

Pánovics Máté 6.b

Megyei Matematikaverseny döntőjében 

egyéni

megyei

1.

Lovas Zoltán

 6.

Maczonkai Nóra 6.b

Megyei Matematikaverseny döntőjében 

egyéni

megyei

3. 

Lovas Zoltán

 7.

Kis-Bogdán Ágota 7.a

 

Megyei Matematikaverseny döntőjében 

egyéni

megyei

1. 

Lovas Zoltán

 8. 

 Klesch Márkó 5.b

Bolyai matematikaverseny

döntő

egyéni

országos

23. 

Lovas Zoltán

 9.

 Kőhalmi László 5.a

 Zrínyi Ilona matematikaverseny

 egyéni

megyei

7.

Lovas Zoltán

 10.

Pánovics Máté 6.b

Zrínyi Ilona matematikaverseny

egyéni

megyei

5.

Lovas Zoltán

11.

Jauck Péter 6.b

Zrínyi Ilona matematikaverseny

egyéni

megyei

7.

Lovas Zoltán

12.

Maczonkai Nóra 6.b

Zrínyi Ilona matematikaverseny

egyéni

megyei

10.

Lovas Zoltán

13.

Paik Petra 5.a

Bánki területi matematikaverseny

egyéni

területi

2.

Lovas Zoltán

14.

Maczonkai Nóra 6.b

Bánki területi matematikaverseny

egyéni

területi

1.

Lovas Zoltán

15.

Schubert Bálint 7.b

Bánki területi matematikaverseny

egyéni

területi

2.

Lovas Zoltán

16.

Kőhalmi László 5.a

Marczin Laura 5.a

Paik Petra 5.a

Szabó Luca 5.a

Bolyai természettudományos csapatverseny

csapat

országos

10.

Haramachné Matheisz Tünde

17. 

Pánovics Máté 6.b

Ismerem a technikai környezetemet

Technika, életvitel és gyakorlat tantárgyi verseny 

egyéni

régiós, döntő

7.

Bárkányi Tamás 

18. 

Pánovics Máté 6.b

Regionális matematikaverseny

egyéni 

megyei

2.

Lovas Zoltán

19.

Kőhalmi László 5.a

Regionális matematikaverseny

egyéni

megyei

5.

Lovas Zoltán

20.

Paik Petra 5.a

Regionális matematikaverseny

egyéni

megyei

7.

Lovas Zoltán

21. Jankovits Miklós 5.b Regionális matematikaverseny  egyéni megyei 8. Lovas Zoltán
22.  Pánovics Máté 6.b Regionális matematikaverseny  egyéni megyei döntő 84% Lovas Zoltán
23.  Schubert Bálint 7.b Hevesy György Kárpát-medencei kémiaverseny  egyéni megyei 13. Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna
24. Czimmer Eszter 6.a Herman Ottó természetismereti verseny egyéni országos döntő 6. Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna
25. Gergál-Máté Bence 5.b Herman Ottó természetismereti verseny egyéni országos döntő 5.

Haramachné Matheisz Tünde

             

 

 

 

 

 

 

 

Idegen nyelvek

1. 

Sátori Sebestyén 6.a 

Spanyol nyelvi verseny

a legfinomabb "tapas" kategóriájában

Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium 

egyéni

regionális

 1. 

Bognár Kata

2. 

Szőke Patrícia 8. B

 

Regionális olasz fesztivál

élőbeszéd kategória

egyéni

regionális

 1.

Csanádi Beáta 

3.

Olasz Hanna 8.b 

Regionális olasz fesztivál

 

élőbeszéd kategória

egyéni

regionális

2.

Csanádi Beáta

4.

Rituper Sára 8.b 

Regionális olasz fesztivál

élőbeszéd kategória

egyéni

regionális

 2.

Csanádi Beáta

5.

Karakán Csenge Kata 6. A

 

Regionális olasz fesztivál

versmondó kategória

egyéni

regionális

 1.

Csanádi Beáta

6.

Bótor Zerind 6. A

Regionális olasz fesztivál

versmondó kategória

egyéni

regionális

 2.

Csanádi Beáta

7. 

Filus Levente 7.a 

Angol OÁTV

egyéni

megyei

 

Kochné Süli Andrea

8. 

Szilágyi Levente 7.a

Gám Soma 7.a

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolájának angol nyelvi versenye

egyéni

városi

 

Kochné Süli Andrea

9. 

Bagi Flóra 6.b

Rituper Míra 6.b

Sütő Zsigmond 6.b

Kabak Barna 6.a

Sebők Gábor emlékverseny 

csapat

városi

 

Fóti Nóra

Kochné Süli Andrea

10.

Bak Zsuzsanna Mária 8.b

Országos német nyelvi verseny 

egyéni

megyei

5.

Polgár Rita

11.

Pál Alexa 8.b

Országos német nyelvi verseny 

egyéni

megyei

14.

Polgár Rita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Testnevelés és sport

 1.

Marczin Laura Bursac Mira

Varga-Latrompette Liza

Elekes Natália

Rituper Mira

Csirke Petra

Diákolimpia – atlétika többpróba

csapat, III. korcsoport

 városi 

 3.

Laskay Szilvia

 2.

Takács Panna

Sági Dalma

Tóth Zsófia

Magda Jázmin

Szőke Patrícia

Csorbai Luca

Diákolimpia – atlétika többpróba

csapat, IV. korcsoport

 városi 

 4.

Laskay Szilvia

 3.

Jauck Péter

Feldusz András

Leksz Miklós

teszárik Márton

Tarrósy Iván

Gergely Barna 

Diákolimpia – atlétika többpróba

csapat, III. korcsoport

 városi 

 3.

Kovácsné Angyal Ágnes

 4.

Klesch Márkó

Diákolimpia szabadfogású birkózás

egyéni III. korcsoport

területi

3.

 

 5.

Szanyi Borbála 5. b

atlétika

egyéni 

városi

1.

Pusztai Ágnes

 6.

Bánky Botond 7.a

Kajak-kenu Vidék Bajnokság

MK1 Férfi Kölyök U13 3x200m 

 

egyéni

regionális

3.

 

 7.

Bánky Botond 7.a

Kajak-kenu Vidék Bajnokság

MK1 Férfi Kölyök U13 2000m 

 

egyéni 

regionális

6.

 

 8. 

Bánky Botond 7.a

Kajak-kenu Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság Kolonics György Emlékverseny

MK1 Férfi Kölyök U13 3x200m 

egyéni

országos

4.

 

 9. 

Bánky Botond 7.a

Kajak-kenu 

Dunaferr Regionális Kupa

MK1 Férfi Kölyök U13   

egyéni

regionális

6.

 

 10. 

Bánky Botond 7.a

Kajak-kenu

Víg Sándor Emlékverseny Kajak-Kenu Duatlon

K1 Férfi Kölyök U13 

egyéni

regionális

6.

 

 11. 

Bánky Botond 7.a 

Kajak-kenu

Alsó-Duna és Délnyugat-Magyarország Régiós Heraklész Fizikai felmérő Verseny 

egyéni

 

arany jelzés

 

 12.

Melis Bálint 7.a

I. Yokkao Muaythai Magyar Bajnokság

egyéni

országos 

1.

 

 13.

Schiffer Ádám 7.a

I. Yokkao Muaythai Magyar Bajnokság

egyéni

országos  

3. 

 

 14.

Kurucz József 5.a

Sakk Diákolimpia, 2. korcsoport megyei döntő

egyéni

megyei

5.

 

 15.

Móri László 6.a

Sakk Diákolimpia, 4. korcsoport

megyei döntő

egyéni

megyei

11.

 

16.

Mészáros Áron 6.a

Sakk Diákolimpia, 4. korcsoport

megyei döntő

egyéni

megyei

12.

 

17.

B. Garai Etelka 6.a

Sakk Diákolimpia, 4. korcsoport

megyei döntő

egyéni

megyei 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egyéb

1.

Feldusz András 7.b

Jani Márton 7.b

Reil Benedek 7.b

OTP Fáy András Alapítványa által szervezett pénzügyi, gazdasági, gazdálkodási vetélkedő

csapat

régiós elődöntő

1.

Toth Krisztina

2.

Feldusz András 7.b

Jani Márton 7.b

Reil Benedek 7.b

 OTP Fáy András Alapítványa által szervezett pénzügyi, gazdasági, gazdálkodási vetélkedő

csapat

régiós döntő

4.

Toth Krisztina

 3.

Szurdi Janka 5.b

X. Diákelőadók versenye 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

 egyéni

 iskolai

bronz minősítés

Haramachné Matheisz Tünde

4. 

Szanyi Borbála 5.b 

 X. Diákelőadók versenye 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

 egyéni 

 iskolai 

arany minősítés

Haramachné Matheisz Tünde

5. 

Tucsek Balázs 6.b 

X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

 egyéni 

 iskolai 

 bronz minősítés

Haramachné Matheisz Tünde

6. 

Egervári Luca 6.b 

X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni 

 iskolai 

ezüst minősítés

Haramachné Matheisz Tünde

7. 

Egervári Kincső 6.b 

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

ezüst minősítés

Haramachné Matheisz Tünde

8. 

Kovács Janka 6.b 

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

ezüst minősítés

Haramachné Matheisz Tünde

9. 

Németh Zoé 8.b 

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

bronz minősítés

Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna

10. 

Tibold Marcell 8.b 

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

bronz minősítés

Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna

11. 

Csorbai Luca 8.b 

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

arany minősítés

Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna

12. 

Bali Leila 7.a 

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

ezüst minősítés

Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna

13. 

Fodor Laura 8.a 

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

bronz minősítés

Horváthné Szűcs Márta

14. 

 Németh Máté 8.b

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

arany minősítés

Horváthné Szűcs Márta

15. 

Pétersz Benedek 7.a 

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

bronz minősítés

Fóti Nóra

16. 

 Magyar Júlia 7.a

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

bronz minősítés

Fóti Nóra

17. 

Schneiker Luca 8.a 

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

bronz minősítés

Resch András

18. 

Balázs Emese 6.b 

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

ezüst minősítés

Schützenhoferné Pap Judit

19. 

Bánky Botond 7.a 

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

ezüst minősítés

Simon Gyöngyi

20. 

Kövesdy Kata 8.a 

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

bronz minősítés

Mozsgai Petra

21. 

Bálint Adél 5.a 

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

ezüst minősítés

Dr. Varga-Koritárné Boglári Margit

22. 

Simó Flóra Kata 6.b 

 X. Diákelőadók versenye 

 

(PTE 1. Sz. Ált. Isk.)

egyéni  

 iskolai 

bronz minősítés

Dr. Bereczné Kordás Ibolya

 

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You shall not pass!