Pécsi Tudományegyetem

PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája

 

Versenyeredmények - Gimnázium

Nyomtatóbarát változatPDF változat

A 2015/2016. tanév versenyeredményei ide kattintva letölthetők. 

A 2016/2017. tanév versenyeredményei ide kattintva letölthetők. 

A 2017/2018. tanév versenyeredményei ide kattintva letölthetők. 

 

A 2018/2019. tanév versenyeredményei 

Humán

Sorszám

Versenyzők

A verseny neve

A verseny jellege (egyéni, csapat…)

A verseny szintje (iskolai, városi, megyei, országos…)

Helyezés

Felkészítő pedagógus(ok)

 1. 

Fischer Ingrid 11.b

Implom József helyesírási verseny

egyéni

megyei

6.

Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reál, természettudományok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Idegen nyelvek

 1. 

Fischer Ingrid Annamária 11.b

Spanyol nyelvi verseny, fordítás

Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium

egyéni

regionális

 1. 

 Bognár Kata

 2. 

Abuczki Csenge 11.b 

Spanyol nyelvi

verseny, fordítás

Pécsi Kodály Uoltán Gimnázium

egyéni

regionális

 2. 

 Bognár Kata

 3. 

Fischer Ingrid Annamária 11.b 

Spanyol nyelvi verseny, kreatív írás

Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium

egyéni

regionális

 1.

 Bognár Kata

 4. 

Tieber Kíra 12. a 

Spanyol nyelvi verseny, kreatív írás

Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium

egyéni 

regionális

 2.

 Bognár Kata

 5.

 Szabó Eszter 10. A

 

Regionális olasz fesztivál

videoklip kategória

 egyéni

 regionális

különdíj

 Csanádi Beáta

 6.

Fekete Gergely 10. A

 Regionális olasz fesztivál

videoklip kategória

 egyéni

 regionális

 különdíj

Csanádi Beáta

 7.

 Molnár Armand 10. B 

 Regionális olasz fesztivál

videoklip kategória

 egyéni

 regionális

 különdíj

Csanádi Beáta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Testnevelés és sport

1. 

Grassy Dóra 12.a

Judo felnőtt II. osztályú bajnokság

egyéni

országos

1.

 

2. 

Grassy Dóra 12.a 

Judo U23-as bajnokság

egyéni

országos

5.

 

3.

Örkényi András 12.b

Pesti Gábriel 12.b

Lőrincz Dániel 12.b

Schneider Tamás 12.b

Bohár-Mischl Bálint 12.b

Kiss Ferenc 12.b

Ribarics Gergely 11.b

Dávidovics Sándor 11.b

 

Röplabda diákolimpia "A" kategória

V-VI. kcs. fiú

csapat

megyei 

3.

Laskay Szilvia

4.

Pesti Gábriel 12.b

Lőrincz Dániel 12.b

Schneider Tamás 12.b

Bohár-Mischl Bálint 12.b

Kiss Ferenc 12.b

Szakács Tamás 11.b

Ribarics Gergely 11.b

Dávidovics Sándor 11.b

Röplabda diákolimpia "B" kategória

V-VI. kcs. fiú

csapat

megyei

1. 

Laskay Szilvia

 5.

Wilkesz Edwárd 11.a
Kántor Martin 11.a

Zlatics Botond 11.a
Gáyer Gergely 11.a
Szentes Alexander 11.a

Szentgyörgyvölgyi Ruben 12.a


Futsal körzeti bajnokság

csapat

városi

 1.

Szabó Zoltán Tamás

 6.

Bischoff Marcell 11.a

Ulakity Márk 11.a
Gáspár Mikes 12.a
Gergő Áron 12.a

Győrfi Dominik 12.a

 

Futsal körzeti bajnokság

 csapat

 városi

 1. 

Szabó Zoltán Tamás

7.

Kövesdi Méda 11.a

Aerobik Magyar Kupa 3. forduló

Basic UP1

egyéni

megyei

3.

 

 8. 

Kövesdi Méda 11.a

Aerobik Magyar Kupa 3. forduló

Basic UP1 

csapat

megyei

1. 

 

 9.

Kövesdi Méda 11.a

Aerobik Magyar Kupa 3. forduló

Aerodance UP1 

csapat

megyei

3. 

 

10.

Kövesdi Méda 11.a

Aerobik Magyar Kupa döntő

Basic UP1 

egyéni

országos

3.

 

11. 

Kövesdi Méda 11.a

Aerobik Magyar Kupa döntő

Basic UP1 

csapat 

országos 

2.

 

12. 

Kövesdi Méda 11.a

Aerobik Magyar Kupa döntő

Aerodance UP1

csapat 

országos 

5.

 

13. 

Ulakity Márk 11.a

Szentgyörgyvölgyi Ruben 12.a

Kántor Martin 11.a

Wilkesz Edward 11.a

Gáspár Mikes 12.a

Gergő Áron 12.a

Győrfi Dominik 12.a

Zlatics Botond 11.a

 Országos Diákolimpia, döntő 

 csapat

 országos

 5.

Nagy Gábor

Szabó Zoltán Tamás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egyéb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You shall not pass!