Pólórendelés 2024

Diákjaink és tanáraink számára kötelező viselet bizonyos alkalmakkor a Deák póló, melyen iskolánk logója látható. Fontos számunkra, hogy ünnepeinken, tanórán kívüli programjainkon megjelenésünkben is tükrözzük összetartozásunkat, formáljuk közösségtudatunkat, iskolán kívüli rendezvényeken pedig egységesen képviseljük az Alma Matert. A Deák póló az egyetem történelmet idéző szimbólumával, az intézmény nevével és élénk, vidám színeivel mindezt modern dizájnnal fogja össze.

Ilyen pólónk csak nekünk van, mert mi DEÁKOSOK vagyunk!

A Deák pólót csak a tanév elején lehet rendelni. A Deák napokra készülnek el. Egyedi megrendelés alapján gyártják őket; ez azt jelenti, hogy pontosan annyi számú, olyan méretű, színű és stílusú póló készül, amire a rendelést leadtuk. Emiatt cserére vagy utánrendelésre nincs lehetőség.

Két szín (fehér és sötétkék) és két stílus (női és sportos) közül lehet választani.

A női stílus V-nyakú és enyhén karcsúsított, a sportos kerek nyakú és egyenes szabású.

A gyerek méretek (a kisebbeknek) sportos fazonúak, kerek nyakúak.

A megfelelő méret kiválasztását mérettáblázattal segítjük. Kérjük, használják a mérettáblázatot, mert nem minden esetben egyeznek a méretmegjelölések a bolti méretekkel, és cserére vagy utánrendelésre nincs lehetőség.

A rendeléseket a tanítóknál, illetve az osztályfőnököknél kell leadni, akik ímélben részletes tájékoztatót is küldenek.

Határidő: 2023. szeptember 6., péntek