Osztályok

  • 1.A
  • 1.B
  • 1.C
  • 2.A
  • 2.B
  • 2.C
  • 3.A
  • 3.B
  • 3.C
  • 4.A
  • 4.B
  • 4.C
  • 5.A
  • 5.B
  • 6.A
  • 6.B
  • 7.A
  • 7.B
  • 8.A
  • 8.B
  • 12.A
  • 12.B
1.A
2020/2021
Osztályfőnök: Jauckné Angyal Bernadett
Osztályfőnök-helyettes: Szabadi Eszter
A5

 

1. Ádám Gréta

2. Bagi Julianna

3. Bognár Léna

4. Csizmadia Soma

5. Garami Vince

6. Garas Szofi

7. Gyöngyösi Zorán

8. Juhász Csenge

9. Kovács Máté Barna

10. Krausz Regina

11. Lucza Virág

12. Lucza Zsófia

13. Mitrovics Máté

14. Molnár Gábor Tamás

15. Nagy Janka

16. Opper Zoé Anna

17. Porkoláb Márk

18. Sashalmi Eliza

19. Simon Enikő Sára

20. Szentiványi-Makó Hunor

21. Tamaskó Barnabás

22. Telegdi-Heinemann Anna

23. Tóth Arthur Joseph

24. Tóth Péter

25. Turnai Emma

26. Váczi Anna

 

 

 

1.B
2020/2021
Osztályfőnök: Garamszegi Rita
Napközis nevelő: Ilka Gábor
B12

 

1. Agócs Gabriella

2. Békefi-Litter Áron

3. Dinya Boróka

4. Farkas Kornél Dávid

5. Fritz Leó János

6. Gaszner Bálint

7. Gódi Gréta Petra

8. Gódi Szonja Róza

9. Háromi Balázs

10. Jani Réka Borbála

11. Jerkovics Réka

12. Kónya Katalin

13. Kutas Lili

14. Lukács Mátyás

15. Maul Gréta

16. Molnár Ákos Bence

17. Mrekva Bendegúz

18. Mrekva Júlia

19. Nagy Molli

20. Pajor Bátony Gábor

21. Perencz-Szklenár Joel

22. Piszár Roberta

23. Rideg Ádám

24. Szűcs Vilmos

25. Takács Zalán

26. Tóth Blanka

 

 

1.C
2020/2021
Osztályfőnök: Gauzer Dorina
Osztályfőnök-helyettes: Szénássy Klára
B3

 

1. Antal András

2. Berta Benedek

3. Christensen Juhl Alex

4. Chvojka Zsombor Tamás

5. Erdész Magdolna

6. Fenyvesi Márton

7. Fülöp Luca

8. Horváth Bercel

9. Juhos Lili

10. Kalamár Hanga Ajsa

11. Major-Sarródi András

12. Mariák Boglárka

13. Márton Leila Kíra

14. Márton-Dobor Sándor Domonkos

15. Marx Tamás

16. Németh Anna

17. Novák Anna

18. Novák Vajk

19. Pető Zalán

20. Petricsevics Máté

21. Tóth Kata

22. Vincze Olívia Csenge

23. Zagorácz Dániel Márk

24. Zsámboki Izabella

 

 

 

2.A
2019/2020
Osztályfőnök: Villányi László
Napközis nevelő: Tóvári Sándorné
B14

 

1. Atlasz Liliána

2. Bártfai Lilien

3. Czéh Jázmin

4. De Blasio Manolo

5. Dóra Tamás

6. Halmi Hanna

7. Horváth Donát

8. Jakab Anna Veronika

9. Kiss Regina

10. Kovács Mila

11. Krausz Dávid

12. Labossa Zsigmond

13. Mihály Zsombor Péter

14. Mitrovics Anna

15. Nagy Nikoletta

16. Paizs Dóra Eszter

17. Pánovics Bálint

18. Papp-Jurisics Emília

19. Péterfai Áron

20. Rapcsák Léna

21. Schützenhofer Nóra

22. Simon Vince

23. Szerecz Borka

24. Tonk Janka

25. Tóth Eszter

 

 

2.B
2019/2020
Osztályfőnök: Simonné Koszér Andrea
Napközis nevelő: Takács Krisztina
B11

 

1. Ács Zalán

2. Áman Katalin Adél

3. Balatoni Benedek Norton

4. Balatoni Zsófia Szilvia

5. Bánáti Blanka Zóra

6. Berta Flóra

7. Bretter Benjámin

8. Budavári Liza

9. Csányi Blanka

10. Dráb Júlia Eszter

11. Faar Boldizsár

12. Fáskerti Julza

13. Fenyvesi Dorottya

14. Fritz Lili Nóra

15. Gál Anna

16. Kalamár Zalán Előd

17. Kellermayer Írisz

18. Kiss Hanna

19. Köbli Dominik

20. Lux Dorottya

21. Maza Péter

22. Nagy Kristóf Márk

23. Németh Blanka

24. Papp-Jurisics Ádám

25. Tóth Balázs András

26. Vadász Véda

2.C
2019/2020
Osztályfőnök: Szemesné Barnóczky Orsolya
Osztályfőnök-helyettes: Máté Rita
B6

 

1. Albert Anna Veronika

2. Ancsin Miléna Panna

3. Antal Ákos

4. Barabás Emma Sára

5. Boldizsár Levendula Bíborka

6. Dénes Dávid

7. Eiter Csenge

8. Elekes Kornél Endre

9. Erdész Gréta

10. Füzes Donát Barnabás

11. Gyenis Roxána Léna

12. Kelbert Liza

13. Koller Máté Jakab

14.Kovács Benjámin

15. Nyilas Patrik

16. Öhlmüller Áron Ivó

17. Pálvölgyi Natália

18. Plisz Hanna Nóra

19. Popilla Réka Anna

20. Rabb Dávid Miklós

21. Szabó Lora

22. Szekeres Dániel

23. Taya Otman

24. Vámhidy Bíbor Hajnal

 

3.A
2018/2019
Osztályfőnök: Lovas Éva
Napközis nevelő: Vörös Olga
B4

 

1. Almási Laura

2. Birkás Vince Ferenc

3. Bogyó Balázs

4. Boldizsár Bertalan

5. Borbás Hunor

6. Bősz Kristóf

7. Csiki Flóra

8. Csiszér Andor Noel

9. Gyurák Dávid

10. Horváth-Kakas Tamás

11. Kajtár Emma

12. Kedves Luca

13. Kerner Liza

14. Kottász András

15. Németh Marcell

16. Petricsevics Panna

17. Ragoncsa Kata

18. Szabó Luca

19. Szakál Zsófia Stella

20. Szegfű Dóra Lili

21. Szentgyörgyi Léna

22. Temesi Benjámin

23. Tunyogi-Csapó Blanka

24. Vértes Arnold

25. Vincze Lilien Rebeka

 

 

3.B
2018/2019
Osztályfőnök: Dr. Komáromi Gáborné
Osztályfőnök-helyettes: Mucsi Éva
B1

 

1. Bálint Tamás

2. Bándi-Gattyán Kende

3. Burján Gréta

4. Cséry Róza

5. Csike Hanna Lilien

6. Egri-Tziotziosz Elena

7. Farkas Anna Róza

8. Fenyvesi Flóra

9. Földvári-Nemes Zsigmond

10. Jerkovics Nimród

11. Jobi Anna

12. Kádár Bence

13. Magyar Blanka

14. Marai Donát László

15. Marx Lilien

16. Németh András

17. Réger Emília Anna

18. Sáros Olivér Márton

19. Stamler Zoé Tekla

20. Stehler Kincső Zsuzsanna

21. Szűcs Réka

22. Takács Dominika

23. Takács Zita

24. Vajda Nilla

25. Virág-Nemes Marcell

3.C
2018/2019
Osztályfőnök: Tibola Eszter
Napközis nevelő: Dr. Szécsiné Hegyi Rita
A2

 

1. Babits Eleonóra

2. Baranyai Boróka

3. Benkő Dóra Lídia

4. Bózsa Kristóf Dániel

5. Eiter Balázs

6. Fodor Zara Boróka

7. Fülöp Lili

8. Halmi Noel Gábor

9. Koch Kamilla Júlia

10. Kontrohr Anna

11. Kutas Hanna

12. Mariák Sebestyén Kálmán

13. Nagy Iván

14. Nagy Liliróza

15. Pónya Soma

16. Rácz Kíra Norina

17. Radnai Réka

18. Simó Márton

19. Sipos Viven

20. Soós Gergő

21. Szőke Emma

22. Vadász Ákos Kolos

23. Weinberger Hanna

 

 

4.A
2017/2018
Osztályfőnök: Istvánder Annamária
Napközis nevelő: Gulyás Izabella
B15

 

1. Bencze Luca Sára

2. Biró Ádám

3. Bősz Zsombor

4. Elekes Regina Veronika

5. Galambos Kitti

6. Horváth Fruzsina

7. Kajtár Máté

8. Melis Regina

9. Mészáros Attila

10. Nyikos Patrik Martin

11. Révész Boglárka

12. Ribarics Domonkos Dániel

13. Sashalmi Emília

14. Spengler Jázmin

15. Szászi-Nemes Zsófia

16. Szegő Míra

17. Szentgyörgyi Anna

18. Szerecz Blanka

19. Tamaskó Zsombor Milán

20. Térmeg Zora

21. Vizli Viktor

 

 

4.B
2017/2018
Osztályfőnök: Dr. Tarnai Istvánné
Osztályfőnök-helyettes: Várnagyi Kinga
B17

 

1. Ádám Emma Julianna

2. Bujdosó Szófia

3. Csányi Gergely

4. Csapó Levente

5. Cser Zorán

6. Fáskerti Izabella

7. Fehér Eszter

8. Gál Marcell

9. Görög András Levente

10. Guzi Lorina Gréta

11. Hegedűs Dorina Éva

12. Kátai Gergely

13. Király Hanna Lilla

14. Kőnig Márton

15. Lengyel Melinda

16. Márton Petra

17. Márton-Dobor Adél

18. Mudik Kevin Krisztián

19. Oberritter Levente

20. Pap Dániel Márk

21. Pöttendi Dóra

22. Schützenhofer Zora

 

 

4.C
2017/2018
Osztályfőnök: Pusztai Ágnes
Osztályfőnök-helyettes: Széderné Litványi Tünde
A6

 

1. Antal Gergő

2. Bánki Áron

3. Burschl Emese

4. Czeininger Noémi

5. Damásdi Gellért

6. De Blasio Massimo

7. Deli Kitti

8. Fődi Fanni

9. Gergál-Máté Bálint

10. Gyurka Levente

11. Havasi Tamás

12. Kazareczki Zsófia

13. Kersztes Péter Koppány

14. Komor Csongor

15. Kvell Katalin

16. Morvay Gergő Levente

17. Ruzsa Martin Csaba

18. Sári Milán Marcell

19. Szabó Olivér

20. Turbók Emese Panna

21. Varga Barna

 

5.A
2016/2017
Osztályfőnök: Rónai Adrienn
Osztályfőnök-helyettes: Őriné Poloma Henrietta
A13

 

1. Bálint Gréta

2. Bánky Csanád

3. Borda Péter László

4. Deák Zsombor

5. Földvári-Nemes Virág

6. Juhász Richárd Márk

7. Kilár Dominik Zsolt

8. Kontrohr Noémi Izabella

9. Kossár Benedek Balázs

10. Kovács Ákos 

11. Kőhalmi Eszter

12. Lusztig Bence

13. Márkus Tamás

14. Molnár Anna Réka

15. Oláh Mirella Gréta

16. Peles-Lemli Richárd János

17. Szabó Tamás

18. Szendrő Dávid

19. Sziptner Flóra

20. Sziptner Lilla

21. Tamasik Levente

22. Teszárik Péter

23. Ungvári Máté

5.B
2016/2017
Osztályfőnök: Simon Gyöngyi
Osztályfőnök-helyettes: Kochné Süli Andrea
A11

 

1. Bányai Zalán

2. Erdős Dávid

3. Fehér Bence

4. Feldusz Balázs

5. Fóris Balázs Levente

6. Fülöp Kata Nóra

7. Gungl Erik Armand

8. Gyuricza Janka Kata

9. Gyurka Csenge

10. Hesz Franciska Míra

11. Horváth Liza

12. Jakab Lili Róza

13. Kovács gréta

14. Kurucz Lili

15. Nagy Barnabás

16. Nagy Szonja

17. Nógrádi Borbála

18. Nyuschal Kende Bátor

19. Őri Máté

20. Soós Ádám

21. Szücs Noémi

22. Urbán Ernő

23. Zinhóber Dániel

 

 

6.A
2015/2016
Osztályfőnök: Eklics Judit
Osztályfőnök-helyettes: Surányi Eszter
B24

 

1. Bagi Dorottya

2. Barabani Daniele EM

3. Berta Attila Berke

4. Biró Marcell

5. Christensen Juhl Sebastian

6. Dobay Laura

7. Elekes Lőrinc Mihály

8. Faluközi Amira Denissza

9. Farkas Kata

10. Fekecs Botond Kadosa

11. Gám Benedek 

12. Háry Eliza

13. Hoffann Eszter Kornélia

14. Horváth Pál Lőrinc

15. Jakab Ferenc Péter

16. Kádár Zsolt

17. Koppán Andrea

18. Kossár András Koppány 

19. Móri Márton

20. Paizs Ádám

21. Pánti Patrik

22. Simon Emese Sarolta

23. Solt Barbara

24. Szapáry Fanni Florina

25. Szerecz Boldizsár

26. Tam Linda

27. Tóth Natasa Szonja

28. Vajda Leila

6.B
2015/2016
Osztályfőnök: Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna
Osztályfőnök-helyettes: Laskay Szilvia
B25

 

1. Ács Zsombor

2. B. Garai Lehel

3. Bagi Samu

4. Balatoni Anna Gréta

5. Borbás Máté

6. Csorba Lilla Eszter

7. Dráb Zsombor Iván

8. Fodor Zétény Balassa

9. Gáspár Olivér

10. Gyenis Dalma Virág

11. Háber Dorottya

12. Holl Balázs

13. Jauck Julianna

14. Köbli Martin

15. Molnár Gréta

16. Őss Hanna

17. Pajor Bertalan Márk EM

18. Patczai Csanád

19. Pirisi Eszter

20. Sándorfy Tamás Ágost

21. Schubert Vilmos 

22. Szabadi Lea

23. Szabó Ákos Márk

24. Szabó Róbert

25. Széder Fanni Zoé

26. Tunyogi-Csapó Zsófia

27. Zsombéki Zita

 

 

 

7.A
2014/2015
Osztályfőnök: Schützenhoferné Pap Judit
Osztályfőnök-helyettes: Nyírő Gizella
A12

 

1. Bánki Jázmin

2. Beok Rebeka Lili

3. Bujáki Boldizsár Tibor

4. Dobay Dalma

5. Dóra Luca

6. Farkas Marcell Milán

7. Fődi Balázs

8. Handler Ákos

9. Horváth Péter

10. Király Martin

11. Kovács Eszter

12. Kőhalmi László András

13. Kurucz József

14. Lukács András Zalán

15. Lutz Boldizsár

16. Marczin Laura Odett

17. Molnár Mira

18. Nagy András István

19. Nyikos Petra Gerda

20. Paik Petra

21. Palásti Máté

22. Péter Zsombor Domán

23. Reil Flórián

24. Szabó Luca

25. Szegedi Judit

26. Szurdi Áron Ábel

27. Zinhóber Balázs

 

7.B
2014/2015
Osztályfőnök: Lovas Zoltán
Osztályfőnök-helyettes: Kovácsné Angyal Ágnes
A24

 

1. Bollér Judit Katalin

2. Csete Barnabás

3. Emődy Noel

4. Furdi Bálint

5. Fülöp Ármin Benedek

6. Gergál-Máté Bence

7. Gergely Barna

8. Hild Kata

9. Jankovits Miklós

10. Kánnai-Nagy Zoé

11. Karvaly Sára Lívia

12. Kazareczki Fanni

13. Keresztes Dorka Sarolta

14. Klesch Márkó

15. Nagy Máté

16. Nyuschal Máté

17. Oláh Kinga Panna

18. Pálvölgyi Benedek

19. Pókecz-Kovács Péter

20. Szabó Marcell

21. Szurdi Janka Rebeka

22. Tarrósy Iván Albert

23. Vituska Máté

8.A
2013/2014
Osztályfőnök: Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna
Osztályfőnök-helyettes: Csanádi Beáta
A21

 

1. B. Garai Etelka

2. Barics Napsugár

3. Bótor Zerind

4. Czimmer Eszter

5. Dittrich Lili

6. Elekes Natália Emília

7. Farkas Emma Patrícia

8. Fekecs Dalma

9. Horváth Cintia Kamilla

10. Kaponyi Benedek Péter

11. Karakán Csenge Kata

12. Le Dávid Thanh-Dat

13. Márkus Péter

14. Mészáros Áron

15. Michielutti Tamás Dávid

16. Móri László

17. Pillinger Panna

18. Pusztai Gerda

19. Sátori Sebestyén Örs

20. Szalma Zsófia

21. Szászi-Nemes Júlia

22. Szegő Szonja

23. Sziptner Ádám

24. Teszárik Márton

25. Varga-Latrompette Liza

26. Zsidai Donát Márton

8.B
2013/2014
Osztályfőnök: Horváthné Szűcs Márta
Osztályfőnök-helyettes: Dr. Varga-Koritárné Boglári Margit
B2

 

1. Bagi Flóra

2. Balázs Emese Laura

3. Baranyai Lili

4. Bibor Angelika

5. Csirke Petra Panna

6. Egervári Kincső

7. Egervári Luca

8. Fekete Dorka

9. Horváth Zsombor

10. Karancsi Ádám

11. Kovács Janka

12. Leksz Miklós

13. Masszi Benedek

14. Németh Dániel Attila

15. Pajor Gréta Gabriella EM

16. Pánovics Máté

17. Pataki Lili

18. Rittmann Róbert

19. Rituper Míra

20. Schreck Arthur

21. Sebestyén Gergő Andor

22. Simó Flóra Kata

23. Sütő Zsigmond

24. Tucsek Balázs

 

 

12.A
2009/2010
Osztályfőnök: Berényi Éva
Osztályfőnök-helyettes: Horváth Krisztina
A16

 

1. Berkner Panna Virág

2. Drávecz Bence Gábor

3. Fekete Gergely Csaba

4. Fekete Virág

5. Fuchs Petra Bettina

6. Gallai Gergely

7. Grócz Krisztina

8. Horváth Martin Valentin

9. Kaufmann Dominik

10. Kengyel Kincső Valéria

11. Kiss Lídia

13. Módenszieder Dorina Ágnes

14. Nemeskéri Kitti

15. Német Kamilla Dorottya

16. Papp Dorottya

17. Pedrovácz Dalma

18. Soltész Balázs János

19. Szegedi Júlia

20. Szokola Réka Anita

21. Urbanik Kornél

22. Varga Bence

23. Vincze Máté

24. Visegrády Csongor Benedek

25. Viszocsánszki Anna

 

 

12.B
2009/2010
Osztályfőnök: Brózik Ágnes
Osztályfőnök-helyettes: Polgár Rita
A15

 

1. Ambrus Kata

2. Bakos Dóra

3. Bális Csenge

4. Dulánszky Áron Jenő

5. Gondi Laura

6. Horvát Hedda Donatella

7. Kárász Kevin

8. Kellner Viktória

9. Kovácsfi Krisztián

10. Máté Mirella

11. Molnár András Bálint

12. Molnár Armand Aurél

13. Péntek Zsófia Dóra

14. Pető Laura Kinga

15. Sasvári Rebeka Teréz

16. Séra Gergely Péter

17. Simon Szabina

18. Wébel Martin Zsolt

19. Wohlfárth Áron