Osztályok

  • 1.A
  • 1.B
  • 1.C
  • 2.A
  • 2.B
  • 2.C
  • 3.A
  • 3.B
  • 3.C
  • 4.A
  • 4.B
  • 4.C
  • 5.A
  • 5.B
  • 5.C
  • 6.A
  • 6.B
  • 6.C
  • 7.A
  • 7.B
  • 7.C
  • 8.A
  • 8.B
1.A
2023/2024
Osztályfőnök: Villányi László
Napközis nevelő: Tóvári Ágnes
Terem: B14

1.B
2023/2024
Osztályfőnök: Simonné Koszér Andrea
Osztályfőnök-helyettes: Takács Krisztina
Terem: B11

1.C
2023/2024
Osztályfőnök: Tóthné Mezei Anna
Osztályfőnök-helyettes: Lengvárszky Éva
Terem: B6

2.A
2022/2023
Osztályfőnök: Lovas Éva
Napközis nevelő: Háner-Csanádi Rita
Terem: B4
Tanulók:

1. Bogyó Márton

2. Gáspár Lizett

3. Gergely Bálint

4. Gulyás Szofi

5. Gyetvai Dorina

6. Herczeg Viktória

7. Horváth Liza

8. Ilka Soma

9. James Áron

10. Jungbluth Zalán

11. Keszerice János

12. Klesch Kornél

13. Kottász Dalma

14. Kovács Márk Botond

15. Molnár Vince Áron

16. Pálfalvi Áron

17. Pánczél Miklós

18. Papp Márk

19. Rikker Nándor

20. Sabján Márton

21. Sáros Máté Levente

22. Szabó Dorka

23. Szabó Szeder

24. Szakál Réka Kiara

25. Szüts Verona

26. Várhelyi Tamás


2.B
2022/2023
Osztályfőnök: Tibola Eszter
Napközis nevelő: Szabó Diána
Terem: A2
Tanulók:

1. Ádám Jenő Attila

2. Barna Márton

3. Benkő Kornél László

4. Csizmadia Emma

5. Dandé Emma Zoé

6. Deák Botond

7. Farkas Karina Eszter

8. Fekete Zoé

9. Földvári Dániel

10. Ivelics Anna

11. Kovács Szilárd Gábor

12. Kurgyis Ádám

13. Mikó Jázmin Barbara

14. Molnár Nimród

15. Németh Bendegúz Zoltán

16. Porkoláb Pál

17. Puskás Rozália

18. Siklósi Zselyke

19. Szabó-Dobos Zoltán

20. Szontág Ádám

21. Ungvári Luca

22. Vigo Gergely


2.C
2022/2023
Osztályfőnök: Ilka Gábor
Osztályfőnök: Dr. Szécsiné Hegyi Rita
Terem: B1
Tanulók:

1. Budavári Dalma

2. Burschl Péter

3. Csepregi Benjámin

4. Egri-Tziotziosz Fotini

5. Füredi Benedek

6. Gál Boróka

7. Kiss Marcell

8. Kiss-Tóth Levente

9. Lakos Áron

10. Lengyel András

11. Lévai Flórián Alex

12. Mariák Tímea

13. Maul Csenge

14. Pintér-Ifi Zara Leila

15. Pónusz Mátyás

16. Sárán Nóra

17. Soós Júlia

18. Szabó Barnabás

19. Szanyi Anna

20. Szőts Noé

21. Taya Nizar

22. Tóth Péter

23. Virág-Nemes Ákos

24. Wolf József

25. Zsolnai Helga


3.A
2021/2022
Osztályfőnök: Istvánder Annamária
Napközis nevelő: Gulyás Izabella
Terem: B15
Tanulók:

1. Bártfai Benett

2. Bernula Anna Erzsébet

3. Bognár Benedek

4. Boldizsár Márton

5. Bősz Sebestyén

6. Burján Áron

7. Czéh Ádám

8. Engelmann-Szabó László

9. Faar Boglárka Zselyke

10. Katona Csenge Laura

11. Katona Dalma Lúcia

12. Katona Dávid

13. Kedves Benedek

14. Kiss Gergő

15. Koreny Lorena Heléna

16. Kozma Zara

17. Kurucz Lea

18. Majoros Míra

19. Molnár Emma

20. Rapcsák Luca

21. Soltra Luca

22. Szalai Sándor

23. Szécsi Koppány Vajk

24. Szűcs Péter

25. Vajda Péter

 

 


3.B
2021/2022
Osztályfőnök: Dr. Tarnai Istvánné
Osztályfőnök: Várnagyi Kinga
Terem: B17
Tanulók:

1. Árvay Luca Anna

2. Bánáti Dávid Mór

3. Barna Liliána Hanna

4. Bózsa Panna Gréta

5. Czingel Lily Rose

6. Egri-Tzotziosz Zoi

7. Gaszner Máté

8. Gondoss Loretta Lea

9. Háry Dániel

10. Hoffmann Dominik

11. Horváth Dénes Máté

12. Józsa Zalán

13. Kórász Hanna

14. Lux Lilla

15. Németh Anna

16. Németh Mátyás

17. Németi Áron

18. Nyéki Noel

19. Rapcsák Luca Mira

20. Rill Sára

21. Szeili Kata

22. Szeili Zsófia

 

 


3.C
2021/2022
Osztályfőnök: Pusztai Ágnes
Osztályfőnök: Széderné Litványi Tünde
Terem: A6
Tanulók:

1. Aubert Luca Gabriella

2. Cserfalvi Tamás

3. Ernyes Dániel

4. Fenyősi Lilla

5. Füredi Ármin

6. Gál Zsombor

7. Gyimesi Máté

8. Lengvárszky Luca

9. Mihály Maja

10. Nagy Gréta

11. Németh Luca Borbála

12. Osztromok István

13. Pécsvárady Míra Anna

14. Popilla Csenge Bella

15. Révész Nóra Dorka

16. Sághi Lelle

17. Sólyom Zalán

18. Szabó Vince

19. Szidun Lili Szandra

20. Szukics Léna

21. Tam Levente

22. Tóth Fehér Áron


4.A
2020/2021
Osztályfőnök: Jauckné Angyal Bernadett
Osztályfőnök: Szabadi Eszter
Terem: A5
Tanulók:

1. Ádám Gréta

2. Bagi Julianna

3. Bognár Léna

4. Csizmadia Soma

5. Garami Vince

6. Garas Szofi

7. Gyöngyösi Zorán

8. Juhász Csenge

9. Kovács Máté Barna

10. Krausz Regina

11. Lucza Virág

12. Lucza Zsófia

13. Mitrovics Máté

14. Molnár Gábor Tamás

15. Nagy Janka

16. Opper Zoé Anna

17. Porkoláb Márk

18. Sashalmi Eliza

19. Simon Enikő Sára

20. Szentiványi-Makó Hunor

21. Tamaskó Barnabás

22. Tóth Arthur Joseph

23. Tóth Péter

24. Váczi Anna

 

 

 


Galéria
Padkertek
4.B
2020/2021
Osztályfőnök: Garamszegi Rita
Napközis nevelő: Balogh Lívia Henrietta
Terem: B12
Tanulók:

1. Agócs Gabriella

2. Dinya Boróka

3. Farkas Kornél Dávid

4. Fritz Leó János

5. Gaszner Bálint

6. Gódi Gréta Petra

7. Gódi Szonja Róza

8. Háromi Balázs

9. Jani Réka Borbála

10. Kónya Katalin

11. Kutas Lili

12. Lukács Mátyás

13. Maul Gréta

14. Molnár Ákos Bence

15. Mrekva Bendegúz

16. Nagy Molli

17. Perencz-Szklenár Joel

18. Piszár Roberta

19. Rideg Ádám

20. Takács Zalán

21. Tóth Blanka

 

 


4.C
2020/2021
Osztályfőnök: Szénássy Klára
Osztályfőnök: Csató Zsuzsanna
Terem: B3
Tanulók:

1. Berta Benedek

2. Christensen Juhl Alex

3. Chvojka Zsombor Tamás

4. Erdész Magdolna

5. Fenyvesi Márton

6. Fülöp Luca

7. Horváth Bercel

8. Juhos Lili

9. Kalamár Hanga Ajsa

10. Králik Bertalan

11. Major-Sarródi András

12. Mariák Boglárka

13. Marsal Natasa

14. Marsal Tamara

15. Márton Leila Kíra

16. Márton-Dobor Sándor Domonkos

17. Marx Tamás

18. Novák Anna

19. Novák Vajk

20. Pető Zalán

21. Petricsevics Máté

22. Szőts Ábel

23. Tóth Kata

24. Vincze Olívia Csenge

25. Zagorácz Dániel Márk

26. Zsámboki Izabella

 

 

 


5.A
2019/2020
Osztályfőnök: Eklics Judit
Osztályfőnök-helyettes: Surányi Eszter
Terem: B24
Tanulók:

1. Atlasz Liliána

2. Bártfai Lilien

3. Czéh Jázmin

4. De Blasio Manolo

5. Dóra Tamás

6. Halmi Hanna

7. Horváth Donát

8. Jakab Anna Veronika

9. Kiss Regina

10. Krausz Dávid

11. Labossa Zsigmond

12. Mihály Zsombor Péter

13. Mitrovics Anna

14. Nagy Nikoletta

15. Paizs Dóra Eszter

16. Pánovics Bálint

17. Papp-Jurisics Emília

18. Péterfai Áron

19. Rapcsák Léna

20. Schützenhofer Nóra

21. Simon Vince

22. Szerecz Borka

23. Tonk Janka

24. Tóth Eszter

25. Végh Kende


5.B
2019/2020
Osztályfőnök: Laskay Szilvia
Osztályfőnök-helyettes: Telek István
Terem: B25
Tanulók:

1. Ács Zalán

2. Áman Katalin Adél

3. Balatoni Benedek Norton

4. Balatoni Zsófia Szilvia

5. Bánáti Blanka Zóra

6. Berta Flóra

7. Bretter Benjámin

8. Budavári Liza

9. Csányi Blanka

10. Dráb Júlia Eszter

11. Faar Boldizsár

12. Fáskerti Julza

13. Fenyvesi Dorottya

14. Fritz Lili Nóra

15. Gál Anna

16. Kalamár Zalán Előd

17. Kiss Hanna

18. Köbli Dominik

19. Lux Dorottya

20. Maza Péter

21. Nagy Kristóf Márk

22. Németh Blanka

23. Papp-Jurisics Ádám

24. Tóth Balázs András

25. Vadász Véda


5.C
2019/2020
Osztályfőnök: Kiss Judit
Osztályfőnök-helyettes: Szabolcsi Marcell
Terem: A25
Tanulók:

1. Albert Anna Veronika

2. Ancsin Miléna Panna

3. Antal Ákos

4. Balázsovics Alíz

5. Chvojka Bence Dániel

6. Dénes Dávid

7. Eiter Csenge

8. Elekes Kornél Endre

9. Erdész Gréta

10. Füzes Donát Barnabás

11. Kelbert Liza

12. Koller Máté Jakab

13.Kovács Benjámin

14. Nyilas Patrik

15. Pálvölgyi Natália

16. Plisz Hanna Nóra

17. Popilla Réka Anna

18. Rabb Dávid Miklós

19. Szabó Lora

20. Szekeres Dániel

21. Taya Otman

 


6.A
2018/2019
Osztályfőnök: Lovas Zoltán
Napközis nevelő: Fóti Nóra
Terem: A16
Tanulók:

1. Almási Laura

2. Birkás Vince Ferenc

3. Bogyó Balázs

4. Boldizsár Bertalan

5. Borbás Hunor

6. Bősz Kristóf

7. Csiki Flóra

8. Csiszér Andor Noel

9. Gyurák Dávid

10. Horváth-Kakas Tamás

11. Kajtár Emma

12. Kedves Luca

13. Kerner Liza

14. Kottász András

15. Németh Marcell

16. Petricsevics Panna

17. Ragoncsa Kata

18. Szabó Luca

19. Szakál Zsófia Stella

20. Szegfű Dóra Lili

21. Temesi Benjámin

22. Tunyogi-Csapó Blanka

23. Vértes Arnold

24. Vincze Lilien Rebeka

 

 


6.B
2018/2019
Osztályfőnök: Poloma Henrietta
Osztályfőnök-helyettes: Szücs Yvette
Terem: B27
Tanulók:

1. Bálint Tamás

2. Burján Gréta

3. Cséry Róza

4. Egri-Tziotziosz Elena

5. Farkas Anna Róza

6. Fenyvesi Flóra

7. Földvári-Nemes Zsigmond

8. Jobi Anna

9. Kádár Bence

10. Kovács Tamás

11. Magyar Blanka

12. Marai Donát László

13. Marosvölgyi Barna

14. Marx Lilien

15. Németh András

16. Réger Emília Anna

17. Sáros Olivér Márton

18. Stamler Zoé Tekla

19. Stehler Kincső Zsuzsanna

20. Szűcs Réka

21. Takács Dominika

22. Takács Zita

23. Vajda Nilla

24. Virág-Nemes Marcell


6.C
2018/2019
Osztályfőnök: Pap Judit
Osztályfőnök-helyettes: Nyírő Gizella
Terem: A12
Tanulók:

1. Anka Gergely

2. Baranyai Boróka

3. Benkő Dóra Lídia

4. Bózsa Kristóf Dániel

5. Csiszár Boldizsár

6. Eiter Balázs

7. Fodor Zara Boróka

8. Fülöp Lili

9. Koch Kamilla Júlia

10. Kontrohr Anna

11. Kutas Hanna

12. Mariák Sebestyén Kálmán

13. Nagy Iván

14. Nagy Liliróza

15. Pónya Soma

16. Rácz Kíra Norina

17. Radnai Réka

18. Simó Márton

19. Sipos Viven

20. Soós Gergő

21. Szőke Emma

22. Udvarácz András

23. Vadász Ákos Kolos

24. Wéber Balázs

25. Weinberger Hanna

 

 


7.A
2017/2018
Osztályfőnök: Berényi Éva
Osztályfőnök-helyettes: Miski Péter
Terem: A15
Tanulók:

1. Bencze Luca Sára

2. Biró Ádám

3. Bősz Zsombor

4. Elekes Regina Veronika

5. Galambos Kitti

6. Győri Ádám

7. Horváth Dávid

8. Horváth Fruzsina

9. Kajtár Máté

10. Melis Regina

11. Mészáros Attila

12. Nyikos Patrik Martin

13. Révész Boglárka

14. Ribarics Domonkos Dániel

15. Sashalmi Emília

16. Schützenhofer Zora

17. Sófalvi Ábel

18. Spengler Jázmin

19. Szászi-Nemes Zsófia

20. Szegő Míra

21. Szerecz Blanka

22. Szokolovics Zsombor

23. Tamaskó Zsombor Milán

24. Térmeg Zora

25. Vizli Viktor

 

 


7.B
2017/2018
Osztályfőnök: Horváthné Szűcs Márta
Osztályfőnök-helyettes: Dr. Varga-Koritárné Boglári Margit
Terem: A21
Tanulók:

1. Ádám Emma Julianna

2. Bujdosó Szófia

3. Csányi Gergely

4. Csapó Levente

5. Cser Zorán

6. Fáskerti Izabella

7. Fehér Eszter

8. Gál Marcell

9. Görög András Levente

10. Guzi Lorina Gréta

11. Hegedűs Dorina Éva

12. Kátai Gergely

13. Király Hanna Lilla

14. Kolarics Dorka

15. Kőnig Márton

16. Lengyel Melinda

17. Márton Petra

18. Márton-Dobor Adél

19. Mudik Kevin Krisztián

20. Oberritter Levente

21. Pap Dániel Márk

22. Pöttendi Dóra

 

 


7.C
2017/2018
Osztályfőnök: Kochné Süli Andrea
Osztályfőnök: Horváth Krisztina
Terem: A16
Tanulók:

1. Bánki Áron

2. Burschl Emese

3. Czeininger Noémi

4. Damásdi Gellért

5. De Blasio Massimo

6. Deli Kitti

7. Fődi Fanni

8. Gergál-Máté Bálint

9. Gyurka Levente

10. Havasi Tamás

11. Kajdon Marcell

12. Kazareczki Zsófia

13. Kersztes Péter Koppány

14. Kincses Benett

15. Komor Csongor

16. Kvell Katalin

17. Lengyel Ábris

18. Morvay Gergő Levente

19. Ruzsa Martin Csaba

20. Sári Milán Marcell

21. Szabó Olivér

22. Turbók Emese Panna

23. Varga Barna

 


8.A
2016/2017
Osztályfőnök: Rónai Adrienn
Osztályfőnök-helyettes: Molnár Ákos
Terem: A13
Tanulók:

1. Bálint Gréta

2. Bánky Csanád

3. Borda Péter László

4. Deák Zsombor

5. Földvári-Nemes Virág

6. Gálfi Levente

7. Juhász Richárd Márk

8. Kilár Dominik Zsolt

9. Kontrohr Noémi Izabella

10. Kossár Benedek Balázs

11. Kovács Ákos 

12. Kőhalmi Eszter

13. Lusztig Bence

14. Márkus Tamás

15. Mihálkó Melinda

16. Molnár Anna Réka

17. Oláh Mirella Gréta

18. Szabó Tamás

19. Szakács Anna Léna

20. Szendrő Dávid

21. Sziptner Flóra

22. Sziptner Lilla

23. Tamasik Levente

24. Teszárik Péter

25. Ungvári Máté


8.B
2016/2017
Osztályfőnök: Simon Gyöngyi
Osztályfőnök-helyettes: Radnainé Lőrinczi Szilvia
Terem: A11
Tanulók:

1. Bányai Zalán

2. Dömötör Attila 

3. Erdős Dávid

4. Fehér Bence

5. Feldusz Balázs

6. Fóris Balázs Levente

7. Fülöp Kata Nóra

8. Gungl Erik Armand

9. Gyuricza Janka Kata

10. Gyurka Csenge

11. Hesz Franciska Míra

12. Horváth Liza

13. Jakab Lili Róza

14. Kovács Gréta

15. Kulcsár Marcell

16. Kurucz Lili

17. Nagy Barnabás

18. Nagy Szonja

19. Nyuschal Kende Bátor

20. Őri Máté

21. Soós Ádám

22. Szücs Noémi

23. Tóth Miklós

24. Urbán Ernő

25. Zinhóber Dániel