Pécsi Tudományegyetem

PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája

 

Tantestület

Nyomtatóbarát változatPDF változat

 

 Alsós-napközis munkaközösség
  Munkaközösség-vezető:  
     
  Pusztai Ágnes tanító, osztályfőnök 3.c        
     
  A munkaközösség tagjai:  
     
1.  Gulyás Izabella napközis nevelő 3.a
2. Dr. Béli Gáborné tanító, osztályfőnök 2.c
3. Dr. Komáromi Gáborné tanító, osztályfőnök 2.b
4. Dr. Tarnai Istvánné tanító, osztályfőnök 3.b
5. Garamszegi Rita tanító, osztályfőnök 4.a
6. Gauzer Dorina napközis nevelő 1.b
7. Ilka Gábor napközis nevelő 4.a
8. Istvánder Annamária tanító, osztályfőnök 3.a
9. Jauckné Angyal Bernadett tanító, osztályfőnök 4.b
10. Lovas Éva tanító, osztályfőnök 2.a
11. Máté Rita tanító, osztályfőnök 1.c
12. Mucsi Éva tanító, osztályfőnök 2.b
13. Nyírő Gizella könyvtáros tanár
14. Simonné Koszér Andrea tanító, osztályfőnök 1.b
15. Szabadi Eszter napközis nevelő, 4.b
16. Széderné Litványi Tünde tanító, osztályfőnök 3.c
17. Szemesné Barnóczky Orsolya   tanító, osztályfőnök 1.c
18. Tibola Eszter tanító, osztályfőnök 2.c
19. Tóvári Sándorné napközis nevelő 1.a
20. Várnagyi Kinga tanító, osztályfőnök 3.b
21. Villányi László tanító, osztályfőnök 1.a
22. Vörös Olga napközis nevelő 2.a

 

Felsős osztályfőnöki munkaközösség  

  Munkaközösség-vezető:  
     
  Simon Gyöngyi történelem, német nyelv, osztályfőnök 8.a
     
  A munkaközösség tagjai:  
     
1. Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom, osztályfőnök 5.b
2. dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna kémia, biológia, természetismeret, osztályfőnök 7.a   
3. Eklics Judit ének-zene, osztályfőnök 5.a
4. Haramachné Matheisz Tünde  földrajz, biológia, természetismeret, honismeret, osztályfőnök 7.b 
5. Kiss Judit angol nyelv, osztályfőnök 8.b
6. Lovas Zoltán matematika, osztályfőnök 6.b
7.  Schützenhoferné Pap Judit testnevelés, osztályfőnök 6.a

 

Gimnáziumi osztályfőnöki munkaközösség

  Munkaközösség-vezető  
     
  Polgár Rita német nyelv
     
  A munkaközösség tagjai:  
     
1. Berényi Éva magyar nyelv és irodalom, média, osztályfőnök 11.a  
2. Brózik Ágnes biológia, földrajz, osztályfőnök 11.b
3. Horváthné Szűcs Márta fizika, angol nyelv, osztályfőnök 12.b
4. Nagyné Horváth Andrea matematika, osztályfőnök 12.a

 

 

Humán munkaközösség

Munkaközösség-vezető:  
   
Eklics Judit
ének-zene, kórus, osztályfőnök 5.a
   
A munkaközösség tagjai:  
   
1. Berényi Éva magyar nyelv és irodalom, média
2. Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna
magyar nyelv és irodalom
3. dr. Bereczné Kordás Ibolya Erika  (óraadó) történelem
4. dr. Litter Adrienn magyar nyelv és irodalom
5. Farkas Adrienn rajz és vizuális kultúra, művészettörténet   
6. Horváth Krisztina angol nyelv, hon- és népismeret
7. Lévai Attila magyar nyelv és irodalom
8. Resch András (óraadó)
történelem
9. Rónai Adrienn magyar nyelv és irodalom
10. Simon Gyöngyi történelem, német nyelv
11. Simon Rózsa etika
12. Stehler György történelem

 

Reál munkaközösség

Munkaközösség-vezető:  
   
Horváthné Szűcs Márta fizika, angol nyelv
   
A munkaközösség tagjai:  
   
1. Bárkányi Tamás technika, média
2. Brózik Ágnes biológia, földrajz
3. dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna biológia, kémia, természetismeret
4. dr. Szász János fizika
5. Haramachné Matheisz Tünde
földrajz, biológia, természetismeret, erkölcstan  
6. Horzsa Gáborné fizika, informatika
7. Gellér Barnabás informatika, matematika
8. Tóth Krisztina földrajz

 

Matematika munkaközösség

Munkaközösség-vezető:  
   
Lovas Zoltán  
   
A munkaközösség tagjai:  
   
1. Dr. Varga-Koritárné Boglári Margit  matematika 
2. Gellér Barnabás matematika
3. Garamszegi Rita tanító
4. Kiffer Zsuzsanna matematika
5. Lovas Zoltán matematika  
6. Nagyné Horváth Andrea matematika

 

Idegen nyelvi munkaközösség 

Munkaközösség-vezető:  
   
Polgár Rita német nyelv
   
A munkaközösség tagjai:  
   
1. Bognár Vasas Dóra spanyol nyelv
2. Csanádi Beáta olasz nyelv
3. dr. Varga-Koritárné Boglári Margit német nyelv
4. Fóti Nóra angol nyelv
5. Horváth Krisztina angol nyelv
6. Kislaci Róbert német nyelv
7. Kiss Judit angol nyelv
8. Kochné Süli Andrea angol nyelv
9. Lőrinczi Szilvia angol nyelv
10. Őriné Poloma Henrietta német nyelv
11. Simon Gyöngyi német nyelv
12. Surányi Eszter angol nyelv

  

Testnevelés munkaközösség 

Munkaközösség-vezető:  
   
Kovácsné Angyal Ágnes  testnevelés
   
A munkaközösség tagjai:  
   
Garai Dénes testnevelés
Laskay Szilvia testnevelés
Schützenhoferné Pap Judit
testnevelés                                                    

 

Vezetőtanári munkaközösség

Munkaközösség-vezető:  
   
Dr. Alkonyiné Pethő Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom         
   
A munkaközösség tagjai:  
   
1. Berényi Éva média
2. Canádi Beáta olasz nyelv
3. dr. Szász János fizika
4. Horváth Krisztina hon- és népismeret
5. Horváthné Szűcs Márta fizika
6. Horzsa Gáborné informatika
7. Kiss Judit angol nyelv
8. Kovácsné Angyal Ágnes testnevelés
9. Lévai Attila magyar nyelv és irodalom
10. Simon Gyöngyi történelem
11. Stehler György történelem
12. Tóth Krisztina földrajz

 Mentálhigiénés munkacsoport

 
 
1. Kiss Emőke  iskolapszichológus
2. Miski Péter gyógypedagógus
3. Erdősi Péterné szociális segítő
 
 
 
 
Pedagógiai asszisztens
 
Bengerno Zsanett
 
You shall not pass!