Hírek, események

szep.
Gyakran ismételt kérdések a járványügyi helyzettel kapcsolatban

Tisztelt Szülők!

Az intézmény vezetése a védőnők közreműködésével elkészítette a járványügyi helyzettel összefüggő GYIK-ot, amely az Önök leggyakoribb kérdéseit és az ezekre adható -jelenlegi információink szerinti - válaszokat tartalmazza.

szep.
Eljárásrend a tantermen kívüli oktatás megvalósítása során

A digitális oktatás elsődlegesen a PTE által biztosított Microsoft Teams alkalmazás felületein történik.
Jelen eljárásrendünket az országos és az egyetemi vonatkozó utasításoknak megfelelően folyamatosan aktualizáljuk.

Sajtóközlemény

Szeptember 13-án, vasárnap este a PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Deák Ferenc Iskola egyik pedagógusának pozitív eredményt hozott a koronavírus tesztje.

Intézményi eljárásrend a járványügyi készenlét idején 2020/2021

A rendelkezés kiterjed a Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda székhelyintézményére, tagintézményeire, a gyermekekre, tanulókra, az intézmény dolgozóira, a szülőkre és az intézmény területére, illetve épületeibe belépő egyéb személyekre.