Versenyeredmények

Megyei
Verseny neve Tantárgy Osztály Korosztály Tanulók Felkészítő tanár Helyezés
Megyei tornabajnokság testnevelés 4/A Szendrő Dávid Garamszegi Rita 1.
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny matematika 4/A Juhász Richárd Garamszegi Rita 27.
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny matematika 4/A Márkus Tamás Garamszegi Rita 16.
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny matematika 4/A Bálint Gréta Garamszegi Rita 9.
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny matematika 4/A Kőhalmi Eszter Garamszegi Rita 8.
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny matematika 4/A Kossár Benedek Garamszegi Rita 2.
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny matematika 3/B Pöttendi Dóra Garamszegi Rita 29.
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny matematika 3/B Gál Marcell Garamszegi Rita 19.
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny matematika 3/A Galambos Kitti Istvánder Annamária 6.
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny matematika 2/C Simó Márton Tibola Eszter 30.
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny matematika 2/B Szűcs Réka Mucsi Éva 20.
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny matematika 2/C Baranyai Boróka Tibola Eszter 11.
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny matematika 2/C Kutas Hanna Tibola Eszter 3.
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny matematika 2/B Jobi Anna Mucsi Éva 1.
Diákolimpia - atlétika - összetett csapatbajnokság testnevelés II. korcsoport / fiú Ungvári Máté 4.a
Nyuschal Kende 4.b
Varga Barna 3.c
Szabó Olivér 3.c
De Blasio Massimo 3.c
Mudik Kevin 3.b
Tóvári Sándorné 3.
Országos
Verseny neve Tantárgy Osztály Korosztály Tanulók Felkészítő tanár Helyezés
Bátaszéki matematikaverseny matematika 4/A Kőhalmi Eszter Garamszegi Rita 14.
Bátaszéki matematikaverseny matematika 4/A Kossár Benedek Garamszegi Rita 1.
Zrínyi Ilona matematikaverseny matematika 4/A Kossár Benedek Garamszegi Rita 19.
VII. Rakurai Kupa testnevelés 3/A Gyerek I. Tamaskó Zsombor Milán 1.
Városi
Verseny neve Tantárgy Osztály Korosztály Tanulók Felkészítő tanár Helyezés
Kedvenc népmesém c. mesemondó verseny irodalom 3/A Horváth Fruzsina Istvánder Annamária 2.