Versenyeredmények

Regionális
Verseny neve Tantárgy Osztály Korosztály Tanulók Felkészítő tanár Helyezés
Környezetünk, egészségünk vetélkedő - PTE 1. Sz. Gyakorló környezetismeret 4/B Csányi Gergő
Fáskerti Izabella
Lengyel Melinda
Pap Dániel
Dr. Tarnai Istvánné ezüst fokozat
Környezetünk, egészségünk vetélkedő - PTE 1. Sz. Gyakorló környezetismeret 4/B Gál Marcell
Kőnig Márton
Csapó Levente
Márton Petra
Dr. Tarnai Istvánné arany minősítés
XXI. Dél-Dunántúli Regionális Gyermekbajnokság (síkfutás 60m) testnevelés 3/B U 12 Szűcs Réka Dr. Komáromi Gáborné 4.
XXI. Dél-Dunántúli Regionális Gyermekbajnokság (távolugrás) testnevelés 3/B U 12 Szűcs Réka Dr. Komáromi Gáborné 4.
XXI. Dél-Dunántúli Regionális Gyermekbajnokság (síkfutás 60m) testnevelés 3/B Sáros Olivér Dr. Komáromi Gáborné 5.
XXI. Dél-Dunántúli Regionális Gyermekbajnokság (magasugrás) testnevelés 3/B Sáros Olivér Dr. Komáromi Gáborné bronz fokozat
CSORBA GYŐZŐ KÖNYVTÁR KÖRBIRODALOM GYERMEKKÖNYVTÁRA által rendezett online versmondó verseny irodalom 3/B Bándi-Gattyán Kende Dr. Komáromi Gáborné arany minősítés
Országos
Verseny neve Tantárgy Osztály Korosztály Tanulók Felkészítő tanár Helyezés
Herman Ottó természettudományi verseny természettudomány 4/B Kőnig Márton Dr. Tarnai Istvánné 7.
Herman Ottó természettudományi verseny természettudomány 4/B Pöttendi Dóra Dr. Tarnai Istvánné 4.
Herman Ottó természettudományi verseny természettudomány 4/B Csapó Levente Dr. Tarnai Istvánné 3.
Aerobik magyar kupa 2. forduló testnevelés 3/B UP 3 Takács Dominika
Vajda Nilla
3.
Aerobik magyar kupa 1. forduló testnevelés 3/B UP 3 Takács Dominika
Vajda Nilla
3.
Kenguru Matematikaverseny 2021 matematika 3/B Bándi-Gattyán Kende Mucsi Éva 77.
Böngész magyar nyelvi csapatverseny (levelező) magyar nyelv 4/C Czeininger Noémi
Fődi Fanni
Kazareczki Zsófia
Pusztai Ágnes 3.
Böngész magyar nyelvi csapatverseny (levelező) magyar nyelv 4/C Havasi Tamás
Ruzsa Martin
Pusztai Ágnes 1.
Böngész angol nyelvi verseny (levelező) angol nyelv 4/C Deli Kitti Kochné Süli Andrea 5.
Böngész angol nyelvi verseny (levelező) angol nyelv 4/C Gyurka Levente Kochné Süli Andrea 3.
Böngész környezetismeret csapatverseny (levelező) környezetismeret 4/C Havasi Tamás
Ruzsa Martin
Széderné Litványi Tünde 4.
Megyei
Verseny neve Tantárgy Osztály Korosztály Tanulók Felkészítő tanár Helyezés
Kenguru Matematikaverseny 2021 matematika 3/B Bándi-Gattyán Kende Mucsi Éva 3.
XXXII. Hevesy György Kárpát-medencei kémiaverseny kémia 7/B Gergál-Máté Bence Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna 15.