- location7624 Pécs, Őz u. 2.
- location06 72 311 843
- locationinfo@deak.pte.hu
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
Hello USA! levelezőverseny | angol nyelv | 6/B | Pöttendi Dóra, Kőnig Márton, Oberritter Levente | Fóti Nóra | 4. | |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntő | magyar nyelv | 5/B | Farkas Anna Róza Stehler Kincső Szűcs Réka Jobi Anna |
dr. Litter Adrienn | 5. |
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
I. Dr. Totth László Úszó Emlékverseny | 5/B | Takács Zita | 3. | |||
Színpadi látványtánc D szintű kategória | testnevelés | 6/C | Ifjúsági | Czeninger Noémi, Fődi Fanni, Melis Regina Szászi-Nemes Zsófia | Kiemelt első |
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
Bolyai Természettudományi Csapatverseny | természettudomány | 8/B | Molnár Gréta, Háber Dorottya, Tunyogi-Csapó Zsófia, Pirisi Eszter | Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna, Horváthné Szűcs Márta, Tóth Krisztina | 12. | |
Atlétika Diákolimpia | testnevelés | II. | Atlasz Liliána Szerecz Borka Erdész Gréta Szabó Lora Szűcs Réka Takács Zita |
Pusztai Ágnes, Lengvárszky Éva, Tóvári Ágnes | I. |
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
Baranya Vármegyei Nyílt Korosztályos Tenisz Verseny | testnevelés | 6/B | Pap Dániel | 1. | ||
Tenisz diákolimpia | testnevelés | 6/C | serdülő | Varga Barna | II. helyezés | |
Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiaverseny | biológia-egészségtan | 7/B | Nagy Szonja | Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna | 12. | |
Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiaverseny | biológia-egészségtan | 8/B | Molnár Gréta | Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna | 8. | |
Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiaverseny | biológia-egészségtan | 8/B | Tunyogi-Csapó Zsófia | Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna | 8. | |
Atlétika Diákolimpia | testnevelés | II. korcsoport | Szerecz Borka Erdész Gréta Szabó Lora Kajtár Emma Szűcs Réka Takács Zita |
Pusztai Ágnes, Lengvárszky Éva, Tóvári Ágnes | I. | |
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny | matematika | Második | Burján Áron | Istvánder Annamária | 16. | |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló | magyar nyelv | 5/B | Farkas Anna Róza Stehler Kincső Szűcs Réka Jobi Anna |
dr. Litter Adrienn | 3. | |
Kenguru Matematikaverseny | matematika | 3/B | Mrekva Bendegúz | Garamszegi Rita | 10. | |
Kenguru Matematikaverseny | matematika | 3/B | Kónya Katalin | Garamszegi Rita | 8. | |
Kenguru Matematikaverseny | matematika | 3/B | Fritz Leó János | Garamszegi Rita | 7. |
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
Gimnasztikus látványtánc | testnevelés | 6/ | Gyermek A kategória | Czeninger Noémi, Fődi Fanni, Melis Regina Szászi-Nemes Zsófia | II. helyezés |
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
Petőfi 200 versmondó verseny | 2/C | Osztromok István | Pusztai Ágnes | 2. |
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
6. th Osijek Fencing Cup 2023 | 5/B | Takács Zita | 3. |