- location7624 Pécs, Őz u. 2.
- location06 72 311 843
- locationinfo@deak.pte.hu
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
Az én könyvtáram c. rajzpályázat | rajz | 3/A | Galambos Kitti | Istvánder Annamária | különdíj |
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
Diákolimpia - atlétika - összetett csapatbajnokság | testnevelés | II. korcsoport / lány | Jauck Julianna 5.b Földvári-Nemes Virág 4.a Szerecz Blanka 3.a Bencze Luca 3.a Fáskerti Izabella 3.b Magyar Anna 3.c |
Tóvári Ágnes | 2. | |
Diákolimpia - atlétika - egyéni | testnevelés | 5/B | II. korcsoport / lány | Jauck Julianna | Pusztai Ágnes | 1. |
BaranyAerobik csapatverseny | testnevelés | 2/C | Rácz Kíra | 3. | ||
Bolyai anyanyelvi csapatverseny | magyar nyelv | 3/B | Pöttendi Dóra Csapó Levente Lengyel Melinda Fehér Eszter |
Dr. Tarnai Istvánné | 3. | |
Bolyai anyanyelvi csapatverseny | magyar nyelv | 3/C | Fődi Fanni Kazareczki Zsófi Keresztes Péter Magyar Anna |
Pusztai Ágnes | 6. | |
Bolyai anyanyelvi csapatverseny | magyar nyelv | 3/A | Elekes Regina Horváth Fruzsina Nyikos Patrik Szerecz Blanka |
Istvánder Annamária | 12. | |
Bolyai anyanyelvi csapatverseny | magyar nyelv | 3/B | Gál Marcell Kőnig Márton Fáskerti Izabella Márton Petra |
Dr. Tarnai Istvánné | 20. | |
Bolyai anyanyelvi csapatverseny | magyar nyelv | 4/B | Kovács Gréta Gungl Erik Nagy Szonja Fehér Bence |
Jauckné Angyal Bernadett | 26. | |
Bolyai anyanyelvi csapatverseny | magyar nyelv | 4/B | Gyurka Csenge Horváth Liza Nagy Barnabás Soós Ádám |
Jauckné Angyal Bernadett | 17. | |
Bolyai anyanyelvi csapatverseny | magyar nyelv | 4/B | Fülöp Kata Jakab Lili Róza Nógrádi Borbála Őri Máté |
Jauckné Angyal Bernadett | 13. | |
Bolyai anyanyelvi csapatverseny | magyar nyelv | 5/B | Szabó Róbert Patczai Csanád Sándorfy Tamás Ács Zsombor |
32. | ||
Bolyai anyanyelvi csapatverseny | magyar nyelv | 5/B | Gáspár Olivér Fodor Zétény Szabó Ákos Schubert Vilmos |
29. | ||
Bolyai anyanyelvi csapatverseny | magyar nyelv | 5/A | Szapáry Fanni Solt Barbara Hoffmann Eszter Tam Linda |
Lévai Attila | 24. | |
Bolyai anyanyelvi csapatverseny | magyar nyelv | 5/B | Tunyogi-Csapó Zsófia Jauck Julianna Molnár Gréta Pirisi Eszter |
13. |
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
Kajak-kenu diákolimpia | testnevelés | Szegedi Júlia 11.a | 3. | |||
Ritmikus gimnasztika csapatbajnokság | testnevelés | 2/C | Nagy Liliróza | 4. |
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
VI. Kovács Kata Zsófia nemzetközi kyokushin karate verseny | testnevelés | 3/A | Gyerek I. | Tamaskó Zsombor Milán | 3. | |
XVII. Nemzetközi Pécs Kupa, RG | testnevelés | 2/C | Nagy Liliróza | 2. | ||
V. nemzetközi Damashi Kupa | testnevelés | 3/A | Gyerek I. | Tamaskó Zsombor Milán | 3. |