Lajtai László Emlékdíj

A 2026-os díjátadón az iskola egykori diákja Kamarás Iván volt díszvendégünk. Eklics Judit és Istvánder Annamária tanárnők abban a kitűntetett helyzetben voltak, hogy Tőle vehették át a Lajtai László Emlékdíjat. Ezúton is köszönjük a Művészúrnak, hogy megtisztelte jelenlétével rendezvényünket. A tanárnőknek és a 10, Szikra-díjjal kitűntetett kisdiáknak is szívből gratulálunk!

A fotókat köszönjük szépen Marsalkó Péter fotóművésznek!