Versenyeredmények

Nemzetközi
Verseny neve Tantárgy Osztály Korosztály Tanulók Felkészítő tanár Helyezés
Kenguru Matematikaverseny 2021 matematika 5/B Bányai Zalán Bere Gyöngyi Baranya megyei 14. helyezett
Országos
Verseny neve Tantárgy Osztály Korosztály Tanulók Felkészítő tanár Helyezés
Herman Ottó természettudományi verseny természettudomány 3/C Radnai Réka Dr. Szécsiné Hegyi Rita 1.
nyelvÉsz verseny magyar nyelv 2/A Kiss Regina Villányi László 30.
nyelvÉsz verseny magyar nyelv 2/A Labossa Zsigmond Villányi László 1.
PVTC országos teniszverseny testnevelés 5/B F12 Bányai Zalán páros 3. helyezés
Megyei
Verseny neve Tantárgy Osztály Korosztály Tanulók Felkészítő tanár Helyezés
Köztéri anyanyelvi verseny magyar nyelv 6/B Szabadi Lea Berényi Éva 4.
Környezetünk, egészségünk vetélkedő - PTE 1. Sz. Gyakorló környezetismeret 2/A Villangók:
Kiss Regina, Rapcsák Léna, Bártfai Lilien, Schützenhofer Nóra
Villányi László bronz fokozat
Környezetünk, egészségünk vetélkedő - PTE 1. Sz. Gyakorló környezetismeret 2/A Természetvéd-őr-Ők:
Mihály Zsombor Péter, Labossa Zsigmond, Simon Vince, De Blasio Manolo
Villányi László ezüst fokozat
Környezetünk, egészségünk vetélkedő - PTE 1. Sz. Gyakorló környezetismeret 2/A Gag-Jók csapat:
Végh Kende, Papp-Jurisics Emília, Mitrovics Anna, Tonk Janka
Villányi László ezüst fokozat
TIT Kalmár László országos matematikaversenyen megyei fordulója (csapatverseny) matematika 4/A Bősz Zsombor
Galambos Kitti
Tamaskó Zsombor
Istvánder Annamária 1.
TIT Kalmár László országos matematikaversenyen megyei fordulója matematika 4/A Tamaskó Zsombor Istvánder Annamária 5.
TIT Kalmár László országos matematikaversenyen megyei fordulója matematika 4/A Bősz Zsombor Istvánder Annamária 3.
Városi
Verseny neve Tantárgy Osztály Korosztály Tanulók Felkészítő tanár Helyezés
Csorba Győző Könyvtár online versmondó verseny 2021 irodalom 2/A Kiss Regina Villányi László kiemelt arany minősítés
IV. Aranyszalag táncverseny testnevelés • Gyurka Csenge 5.b,
• Burschl Emese, Melis Regina 4.a,
• Hegedűs Dorina, Czeininger Noémi 4.c,
• Fődi Fanni, Király Hanna, Bujdosó Szófia, Szászi-Nemes Zsófia 4.a.
arany minősítés
Iskolai
Verseny neve Tantárgy Osztály Korosztály Tanulók Felkészítő tanár Helyezés
Víz és Föld vetélkedő (felső tagozat, csapatverseny) természettudomány 8/A Czimmer Eszter, Szászi-Nemes Júlia, Szalma Zsófia, Farkas Emma (Végzős lányok) Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna, Horváthné Szűcs Márta 3.
Víz és Föld vetélkedő (felső tagozat, csapatverseny) természettudomány 7/B Bollér Judit, Fülöp Ármin, Jankovits Miklós, Nagy Máté (Nem mindegy) Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna, Horváthné Szűcs Márta 5.
Víz és Föld vetélkedő (felső tagozat, csapatverseny) természettudomány 7/A Zinhóber Balázs, Palásti Máté (Belúgák) Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna, Horváthné Szűcs Márta 2.
Víz és Föld vetélkedő (felső tagozat, csapatverseny) természettudomány 6/B Jauck Julianna, Molnár Gréta, Pirisi Eszter, Tunyogi-Csapó Zsófia (Kerti törpék csapata) Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna 1.
Víz és Föld vetélkedő (felső tagozat, csapatverseny) természettudomány 6/A Tóth Natasa, Háry Eliza, Horváth Pál Lőrinc, Gám Benedek (Fifty-Fifty csapat) Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna 6.
Víz és Föld vetélkedő (felső tagozat, csapatverseny) természettudomány 5/B Zinhóber Dániel, Gungl Erik, Szűcs Noémi, Kovács Gréta, Jakab Lili Róza (Természetvédők csapata) Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna 7.