Munkaközösségek

Máté Rita
Alsós-napközis munkaközösség
tanító
Fogadóóra: "A" hét péntek 2. óra
Mikó Zsuzsanna
Alsós-napközis munkaközösség
tanító
Miski Péter
Mentálhigiénés munkacsoport
fejlesztőpedagógus
Mucsi Éva
Alsós-napközis munkaközösség
tanító
Fogadóóra: hétfő 2. óra
Nyírő Gizella
Alsós-napközis munkaközösség
könyvtárostanár
Fogadóóra: hétfő 5. óra
Őriné Poloma Henrietta
Idegen nyelvi munkaközösség
tanár
Fogadóóra: szerda 5. óra
Dr. Örkényiné Mostbacher Zsuzsanna
Reál munkaközösség
tanár
Fogadóóra: csütörtök 3. óra
Pusztai Ágnes
Alsós-napközis munkaközösség
tanító
Fogadóóra: kedd 3. óra
Radnainé Lőrinczi Szilvia
Idegen nyelvi munkaközösség
tanár
Rónai Adrienn
Humán munkaközösség, Osztályfőnöki munkaközösség
munkaközösség-vezető, tanár
Fogadóóra: szerda 4. óra
Schützenhoferné Pap Judit
Készségtárgyakat tanítók munkaközössége, Osztályfőnöki munkaközösség
tanár
Simon Gyöngyi
Humán munkaközösség, Idegen nyelvi munkaközösség, Osztályfőnöki munkaközösség
mesterpedagógus, munkaközösség-vezető, vezetőtanár
Fogadóóra: kedd 5. óra
Simonné Koszér Andrea
Alsós-napközis munkaközösség
mesterpedagógus, tanító
Surányi Eszter
Idegen nyelvi munkaközösség
tanár
Szabadi Eszter
Alsós-napközis munkaközösség
tanító
Dr. Szécsiné Hegyi Rita
Alsós-napközis munkaközösség
tanító
Fogadóóra: hétfő 4. óra
Széderné Litványi Tünde
Alsós-napközis munkaközösség
tanító
Fogadóóra: hétfő 5. óra
Szénássy Klára
Alsós-napközis munkaközösség
tanító
Fogadóóra: "A" hét csütörtök 1. óra / "B" hét hétfő 7. óra
Takács Krisztina
Alsós-napközis munkaközösség
tanító
Fogadóóra: hétfő 5. óra
Dr. Tarnai Istvánné
Alsós-napközis munkaközösség
mesterpedagógus, tanító
Fogadóóra: szerda 4. óra
Tibola Eszter
Alsós-napközis munkaközösség
tanító
Tóth Krisztina
Reál munkaközösség
mesterpedagógus, tagintézményvezető-helyettes, vezetőtanár
Fogadóóra: kedd 1. óra
Tóthné Mezei Anna
Alsós-napközis munkaközösség
tanító
Tóvári Sándorné
Alsós-napközis munkaközösség
tanító
Fogadóóra: szerda 5. óra
Vál Adrienn
Reál munkaközösség
tanár
Fogadóóra: csütörtök 4. óra