- location7624 Pécs, Őz u. 2.
- location06 72 311 843
- locationinfo@deak.pte.hu
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
DANCE UNIVERSUM - NEMZETKÖZI TÁNCVERSENY - (Budapest) | 5/B | Marx Lili | 1. | |||
Laterum Hotel Nemzetközi Sakkverseny | testnevelés | 8/B | felnőtt mezőnyben Ifi | B. Garai Lehel | 1. helyezés | |
Tenkes Kupa Nemzetközi Sakkverseny | testnevelés | 8/B | felnőtt mezőnyben Ifi | B. Garai Lehel | 2. helyezés |
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
MTMSZ (Modern Tánccsoportok Magyarországi Szövetsége) TAVASZI KUPA - (Budapest) | 5/B | Marx Lili | 5. | |||
Kosárlabda U14 Kadett B döntő | testnevelés | 8/B | IV. kcs. | Szabadi Lea Pirisi Eszter |
1. helyezés | |
Vizilabda Országos Bajnokság | testnevelés | 8/ | IV. kcs. | Holl Balázs | csapat 3. helyezés | |
NBII Sakk Nemzeti Csapatbajnokság | testnevelés | 8/B | Ifi | B. Garai lehel | 1. helyezés A bajnokság legeredményesebb pontszerző játékosa | |
PTE Összegyetemi Sakk Kupa | testnevelés | 8/B | Ifi | B. Garai lehel | 1. helyezés | |
Atlétika Többpróba Országos Bajnokság | testnevelés | 8/B | IV. kcs. | Gáspár Olivér | Telek István | 7. helyezés |
Atlétika Többpróba Országos Bajnokság, Labdarúgás U14 Válogatott kerettag | testnevelés | 8/B | IV. kcs. | Kilvinger Levente | Telek István | 7. helyezés |
III. és IV. Új Ház Centrum - Léta-Ker Fashion Street Dance Magyar Kupa | 8/A | Tam Linda | Molnár Ákos | 1. | ||
Bolyai természettudományi csapatverseny | 4/B | Berta Flóra Fritz Lili Kiss Hanna Lux Dorottya | Simonné Koszér Andrea | 17. | ||
Bolyai anyanyelv csapatverseny | 4/B | Berta Flóra Bretter Benjamin Kiss Hanna Papp -Jurisics Ádám | Simonné Koszér Andrea | 20. |
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
Röplabda Diákolimpia | testnevelés | 8/A | IV. | 8.a: Farkas Kata, Dobay Laura, Szapáry Fanni, 7.b: Gyuricza Janka, Kurucz Lili, Kovács Gréta, Fülöp Kata | Laskay Szilvia | 3 |
Mesterséges Intelligencia PTE Ált. Orvostudományi Kar Transzdiszciplináris Kutatások Intézete “Agykutatás hete” | vizuális kultúra | 5/ | 5-8. osztály | Bózsa Kristóf | Farkas Adrienn | Különdíj |
Bánki Matematikaverseny | matematika | 7/A | Kossár Benedek | 2. |
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
Dél-Dunántúli Regionális Ifjúsági Díjlovas Bajnokság | 8/A | E8 | Tóth Natasa Szonja | 5 | ||
Bolyai anyanyelvi csapatverseny | 4/B | Berta Flóra Bretter Benjamin Kiss Hanna Papp - Jurisics Ádám | Simonné Koszér Andrea | 2. | ||
Bolyai természettudományi csapatverseny | 4/B | Berta Flóra Fritz Lili Kiss Hanna Lux Dorottya | Simonné Koszér Andrea | 2. |
Verseny neve | Tantárgy | Osztály | Korosztály | Tanulók | Felkészítő tanár | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
Baranya megyei rajzverseny (Oktatási Hivatal) | vizuális kultúra | 7/ | 7-8. évfolyam | Földvári-Nemes Virág | Farkas Adrienn | Kiemelkedő alkotás |