Pécsi Tudományegyetem

PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája

 

Osztály


3/c
Osztályfőnök: Pusztai Ágnes
Napközis tanító/tanár: Széderné Litványi Tünde
Osztálynévsor

1.Antal Gergő

2.Bánki Áron

3.Burschl Emese

4.Czeininger Noémi

5.Damásdi Gellért

6.De Blasio Massimo

7.Deli Kitti

8.Fődi Fanni

9.Gergál-Máté Bálint

10.Gyurka Levente

11.Havasi Tamás

12.Karácsony Zsófia

13.Kazareczki Zsófia

14.Keresztes Péter Koppány

15.Komor Csongor

16.Magyar Anna

17.Morvay Gergő Levente

18.Ruzsa Martin Csaba

19.Sári Milán Marcell

20.Szabó Olivér

21.Turbók Emese Panna

22.Varga Barna

 


3/b
Osztályfőnök: Dr. Tarnai Istvánné
Napközis tanító/tanár: Várnagyi Kinga
Osztálynévsor

1.Ádám Emma

2.Bujdosó Szófia

3.Csányi Gergely

4.Csapó Levente

5.Cser Zorán

6.Fáskerti Izabella

7.Fehér Eszter

8.Gál Marcell

9.Görög András Levente

10.Guzi Lorina Gréta

11.Hegedűs Dorina Éva

12.Kátai Gergely

13.Király Hanna Lilla

14.Kőnig Márton

15.Lengyel Melinda

16.Márton- Dobor Adél

17.Márton Petra

18.Mphela Othata                mt.

19.Mudik Kevin Krisztián

20.Oberritter Levente

21.Pap Dániel Márk

22.Pöttendi Dóra

23.Wanjau Kachubi Jamal Damian

 


3/a
Osztályfőnök: Istvánder Annamária
Napközis tanító/tanár: Gulyás Izabella
Osztálynévsor

1.Bencze Luca Sára

2.Bíró Ádám

3.Bősz Zsombor

4.Elekes  Regina Veronika

5.Galambos Kitti

6.Haramach Dániel József

7.Horváth Fruzsina

8.Kajtár Máté

9.Melis Regina

10.Mészáros Attila

11.Nyikos Patrik Martin

12.Révész Boglárka

13.Sashalmi Emília

14.Spengler Jázmin

15.Szászi-Nemes Zsófia

16.Szegő Míra

17.Szentgyörgyi Anna

18.Szerecz Blanka

19.Tamaskó Zsombor Milán

20.Térmeg Zora

21.Vizli Viktor

 


2/c
Osztályfőnök: Dr. Béli Gáborné
Napközis tanító/tanár: Tibola Eszter
Osztálynévsor

1.Babits Eleonóra

2.Baranyai Boróka

3.Benkő Dóra Lídia

4.Bózsa Kristóf Dániel

5.Eiter Balázs

6.Fodor Zara Boróka

7.Fülöp Lili

8.Halmi Noel Gábor

9.Koch Kamilla Júlia

10.Kontrohr Anna

11.Kutas Hanna

12.Mariák Sebestyén Kálmán

13.Nagy Iván

14.Nagy Liliróza

15.Pónya Soma

16.Radnai Réka

17.Rácz Kíra Norina

18.Simó Márton

19.Sipos Vivien

20.Soós Gergő

21.Szőke Emma

22.Vadász Ákos Kolos

23.Wanjau Kachubi Aziz Hamzah

24.Weinberger Hanna

 


2/b
Osztályfőnök: Dr. Komáromi Gáborné
Napközis tanító/tanár: Mucsi Éva
Osztálynévsor

1.Bálint Tamás

2.Bándi-Gattyán Kende

3.Burján Gréta

4.Cséry Róza

5.Csike Hanna Lilien

6.Egri-Tziotziosz Elena

7.Farkas Anna Róza

8.Fenyvesi Flóra

9.Földvári-Nemes Zsigmond

10.Jobi Anna

11.Kádár Bence

12.Magyar Blanka

13.Marai Donát László

14.Marx Lilien

15.Németh András

16.Réger Emília Anna

17.Sáros Olivér Márton

18.Stamler Zoé Tekla

19.Stehler Kincső Zsuzsanna

20.Szűcs Réka

21.Takács Dominika

22.Takács Zita

23.Vajda Nilla

24.Virág-Nemes Marcell

 


2/a
Osztályfőnök: Lovas Éva
Napközis tanító/tanár: Vörös Olga
Osztálynévsor
1. Almási Laura
2. Birkás Vince Ferenc
3. Bogyó Balázs
4. Boldizsár Bertalan
5. Borbás Hunor
6. Bősz Kristóf
7. Csíki Flóra
8. Csiszér Andor Noel
9. Gyurák Dávid
10. Horváth-Kakas Tamás
11. Kajtár Emma
12. Kedves Luca
13. Kerner Liza
14. Kottász András
15. Németh Marcell
16. Petricsevics Panna
17. Ragoncsa Kata
18. Szabó Luca
19. Szakál Zsófia Stella
20. Szegfű Dóra Lili
21. Szentgyörgyi Léna
22. Temesi Benjámin
23. Tunyogi –Csapó Blanka
24. Vértes Arnold
25. Vincze Lilien Rebeka

1/c
Osztályfőnök: Szemesné Barnóczki Orsolya
Napközis tanító/tanár: Máté Rita
Osztálynévsor

1.Albert Anna Veronika

2.Ancsin Miléna Panna

3.Antal Ákos

4.Barabás Emma Sára

5.Boldizsár Levendula Bíborka

6.Dénes Dávid

7.Eiter Csenge

8.Elekes Kornél Endre

9.Erdész Gréta

10.Füzes Donát Barnabás

11.Gyenis Roxána Léna

12.Kelbert Liza

13.Koller Máté

14.Kovács Benjámin

15.Nyilas Patrik

16.Öhlmüller Áron Ivó

17.Pálvölgyi Natália

18.Plisz Hanna Nóra

19.Popilla Réka Anna

20.Rabb Dávid Miklós

21.Szabó Lora

22.Szekeres Dániel

23.Taya Otman

24.Vámhidy Bíbor Hajnal

 


1/b
Osztályfőnök: Simonné Koszér Andrea
Napközis tanító/tanár: Gauzer Dorina
Osztálynévsor

1.Ács Zalán

2.Áman Katalin Adél

3.Balatoni Benedek Norton

4.Balatoni Zsófia Szilvia

5.Bánáti Blanka Zóra

6.Berta Flóra

7.Bretter Benjámin

8.Budavári Liza

9.Csányi Blanka

10.Dráb Júlia Eszter

11.Faar Boldizsár

12.Fáskerti Lujza

13.Fenyvesi Dorottya

14.Fritz Lili Nóra

15.Gál Anna

16.Kalamár Zalán Előd

17.Kiss Hanna

18.Köbli Dominik

19.Lux Dorottya

20.Maza Péter

21.Nagy Kristóf Márk

22.Németh Blanka

23.Papp-Jurisics Ádám

24.Tóth Balázs András

25.Vadász Véda

 


1/a
Osztályfőnök: Villányi László
Napközis tanító/tanár: Tóvári Sándorné
Osztálynévsor

1.Atlasz Liliána

2.Bártfai Liliána

3.Czéh Jázmin

4.De Blasio Manolo

5.Dóra Tamás

6.Halmi Hanna

7.Horváth Donát

8.Jakab Anna Veronika

9.Kiss Regina

10.Kovács Mila

11.Krausz Dávid

12.Labossa Zsigmond

13.Mihály Zsombor

14.Mitrovics Anna

15.Nagy Nikoletta

16.Paizs Dóra Eszter

17.Pánovics Bálint

18.Papp-Jurisics Emília

19.Péterfai Áron

20.Rapcsák Léna

21.Simon Vince

22.Szerecz Borka

23.Tonk Janka

24.Tóth Eszter

Oldalak

You shall not pass!